Caktohet data kur do të filloj Bigbrother Albania

INA
INA

29/12/2023

Top Channel ka konfirmuar se Big Brother VIP 3 fillon më 13 janar. Në një video të publikuar në Instagram thuhet se të gjithë janë banorë përveç njërit, duke iu referuar Ledion Liços.

“Të gjithë banorë…përveç njërit!

Por kush janë ata?🤔

Zbulojeni nga 13 Janari në “Big Brother Vip”, vetëm në ekranin e Top Channel!”, shkruhet krahas videos.

Gjithçka tregon se është Ledioni ai që do ta drejtojë programin dhe jo Arbana Osmani, por kjo mbetet për t’u parë.

https://www.instagram.com/reel/C1cz2V_rbt3/?igsh=MTZhdmIxbzl6NWx5bg==

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

sara silvi

E paralajmëroi! Del fotoja tjetër e Silvit me Sara Gjordenin krah njëri-tjetrit

ilnisa meritoni

Familjarët e Meritonit bëjnë veprimin e papritur ndaj Ilnisës, e fshijnë nga… (FOTO)

ZHAKU

Zhaku: Edhe Hitlerin e deshën si Luizin (Video)

Screenshot_2024-02-28-13-20-42-058_com.facebook.katana-edit

Arbana Osmanin apo banorët e BBV3, kë po thumbon Dea Mishel?

Luizi Kiara

Luizi vjen me një performancë të mahnitshme për dy princeshat (Video)

ilnisa meritoni

Meritoni i kthehet Ilnisës: Mos e përdor dashurinë për gjëra që s’të takojnë!

arber-hajdari

Arbër Hajdari: Meritoni ka plan ‘B’ për t’u ndarë me Ilnisën

Gazi Big Brother

Nominimi i fortë, ja kush është banori që largohet nga shtëpia e Big Brother VIP

kiara luizii

Luizi bën dhuratë një makinë Kiarës (video)

INFO

NA NDIQ