Çapaçulat e vegjël këndojnë këngët e Luizit (Video)

INA
INA

12 Gusht, 2023

Luiz Ejlli është shprehur tejet i lumtur me disa voglushë që këndojnë me dashuri të madhe këngët e tij.

Ai ka postuar performancat e tyre kaq të bukura. Në fund që qytetin e Shëngjin është parë i rrethuar nga shumë fëmijë dhe familjarë. (INA)

https://instagram.com/stories/itsluizejlli/3166946983569111783?utm_source=ig_story_item_share&igshid=MTc4MmM1YmI2Ng==

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kozak

Habit Kozaku: ‘Kam 800 mijë euro cash’! Ja sa para fitoj çdo javë nga TikTok

ne kuader

“Në Kuadër të Dashurisë”/ Premiera Absolute në Pallatin e kongreseve në 9 tetor!

LUIZ

Luiz Ejlli vjen me një interpretim briliant (video)

beniada

‘Oj k… kujdes se u këpute’! Ndjekësi e ofendon me fjalor banal, Beniada i kthehet si kurrë se keni imagjinuar!

almeda

Almeda Abazi kthehet prezantuese në spektaklin e rëndësishëm në Shqipëri

big mama

Një nuse buzëkuqe si Big Mama

bebe rexha

Bebe Rexha paralajmëron publikimin e klipit të ri “One In A Million” me skena mjaft provokuese

filmi olta luizi

Zbulohet data, kur do shfaqet për publikun filmi me protagonist Luizin dhe Oltën

luizi arbana

Zbardhen prapaskenat e “sherrit” të Luizit me Arbanën dhe Eduartin!

INFO

NA NDIQ