Capital T: Adrola Dushi është vajza më e bukur shqiptare

Picture of INA
INA

09/07/2024

Këngëtari i njohur Capital T dhe ish-misi shqiptar Adrola Dushi, përfliten prej kohësh nga mediat rozë se janë në një lidhje dashurie së bashku

Dyshja vet nuk e kanë konfirmuar asnjëherë këtë. Mbrëmjen e djeshme këngëtari ka qene i ftuar në emisionin Top Arena ku është pyetur për planet rreth karrierës së tij, mirëpo nuk munguan dhe pyetjet ngacmuese për të.

Moderatori: “Kush është femra më e bukur shqiptare sipas Capitalit?”

Capital T: “Nuk e them vetëm unë por e thotë krejt Shqiptaria që Adrola Dushi është një nga femrat më të bukura shqiptare.

”Aludimet se dyshja mund të kishin diçka bashkë nisi disa vite më parë ku Capitali T postoi një foto më Adrolën në të cilën shihej ajo e ulur në gjunjët e këngëtarit. Më pas ish-misi u shfaq në një videoklip të tij i cili i thelloi akoma dhe më shumë dyshimet se ata mund të ishin bashkë.

Pyetjet për ta vërtetuar këtë fakt nuk kanë munguar asnjëherë për çiftin, të ftuar në emisione të ndryshme ata janë përgjigjur më shumë sportivitet rreth kësaj teme pa na dhënë detaje.

Kujtojmë që Adrola shihet pothuajse gjithmonë në koncertet e Capitalit dhe këtë e bën vete ajo të ditur ajo me postimet e saj në InstaStory.

TË FUNDIT
2 orë
Kiara Tito pozon me vjehrrën dhe vogëlushen, Luizi: Të të dojë nusja nënën dhe nëna nusen është bekim
2 orë
“Edhe kjo më duhej…”, Luiz Ejlli pjesë e një seriali turk?
2 orë
Video/ Luizi publikon pamjet e ëmbla, shfaqet duke i kënduar Luna Marisë
1 ditë
Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)
2 ditë
Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore

ME TE LEXUARA

1 ditë
Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)
2 orë
Video/ Luizi publikon pamjet e ëmbla, shfaqet duke i kënduar Luna Marisë
2 orë
“Edhe kjo më duhej…”, Luiz Ejlli pjesë e një seriali turk?
2 orë
Kiara Tito pozon me vjehrrën dhe vogëlushen, Luizi: Të të dojë nusja nënën dhe nëna nusen është bekim
2 ditë
Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit
2 ditë
Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore

LEXO MË SHUMË

FB_IMG_1720980094785

Kiara Tito pozon me vjehrrën dhe vogëlushen, Luizi: Të të dojë nusja nënën dhe nëna nusen është bekim

luizi kiara

“Edhe kjo më duhej…”, Luiz Ejlli pjesë e një seriali turk?

luizi luna

Video/ Luizi publikon pamjet e ëmbla, shfaqet duke i kënduar Luna Marisë

Luizi Kiara

Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)

dea mishel

Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore

luizi kiara

Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit

luizi kiara

Kiara zbulon pamjen nga ditëlindja e Luizit (video)

Luizi Kiara

Kiara dhe Luizi, puthje të zjarrta në pushime (foto)

arbana osmani

Arbana Osmani e konfirmon, rikthehet sërish në ekran

INFO

NA NDIQ