“Kapa babanë duke bërë seks me të dashurën time, tani ai…”

Një histori të trishtë dashurie ka përjetuare një djalë i ri, i cili ka vendosur më pas ta ndajë me psikologen e ‘The Sun’. Pas...

‘O ti q* r***t në kohën e lirë’, aktorja zbulon se burri e tradhëton...

Kjo kamera e fshehtë që i është bere prezantueses se emisionit “Mos i fol shoferit” Rudina Dembacaj, një nga aktoret e njohura shqiptare të humorit...

Upss, prezantuesja harron që ka tavolinë prej xhami, hap këmbët më shumë se ç’duhet

Gazetarja televizive italiane në TG 5, ishe ulur para një tavoline qelqi dhe këtë fakt e kishte harruar krejtësisht. Po të ishte e vetëdijshme se...

Ja kush është pozicioni i preferuar i meshkujve në seks

“Men’s Health” kanë kryer një anketim me mbi 800 meshkuj, ku kanë treguar se cili është pozicioni i tyre i preferuar gjatë seksit. Pozicioni i...

Gjërat që burrat nuk mund t’iu rezistojnë te gratë

Nga tiparet fizike e deri te personaliteti, gratë kanë përbërësisht që bëjnë që burrat t’iu shkojnë pas. Është një numër i pafund i gjërave që...

Ja çfarë ndodh me njerëzit që masturbohen shpesh…

Masturbimi është një prej gjërave më normale në botë dhe është e kotë që të shtiremi se nuk e bëjmë. Por ekziston një “manual...

Pesë gjërat që duhet t’i bëni në ditën e parë të vitit të ri

Kanë kaluar disa orë në këtë vit të ri. Me ndërrimin e motmoteve, janë pesë gjëra që duhet t'i bëni me veten tuaj. Thuani vetes...

E besoni dot? ‘Shpiket’ mënyrë e re për… orgazëm

Përdorues të rrjetit social “Reddit” pretendojnë se kanë përjetuar një mënyrë të re orgazme. “E dashura ime më tha së fundmi se ka provuar të...

Gent Zenelaj rrëfen momentin më të vështirë të 2017, ja çfarë i ka ndodhur

Moderatori i “Stop”  Gent Zenelaj rrëfeu në Thumb se viti 2017 ka qenë i suksesshëm për të por siç ka patur momente të bukura...

Fiton llotarinë marramëndëse 24 milion paund, ky është reagimi shpërthyes i taksistit (VIDEO)

Ky është momenti kur një shofer taksie dhe familja e tij shpërtheu në gëzim pasi dëgjoi se kishte fituar 24 milionë paund në lotari. Amo...