Rrëfehet nëna e dy fëmijëve: Bëj seks me ish të dashurin që …

Një grua 36 vjeçare ka rrëfyer për The Sun se është ndarë nga partneri i saj, me të cilin ka dhe dy djem, pas...

FOTO/ Skandal seksual! George Michael zbulon lidhjen intime me Princeshën Diana: Ajo ishte…

George Michael zbuloi detajet rreth marrëdhënies me Princeshën Diana, ku ka pohuar se kishte një lloj flirtimi mes tyre. Këngëtari i ndjerë pop, i cila...

E do si vajzën e saj, gruaja shpenzon 10 mijë dollarë për kukullën

Një nënë e tre fëmijëve është kaq e fiksuar me kukullën e saj saqë po shpenzon më shumë se 10,000 dollarë duke dërguar “vajzën” e saj...

GRUAJA ME HIXHAB TËRHIQET NGA REKLAMA E L’OREAL

Blogerja e bukurisë nga Britania e Madhe Amena Khan thotë se ajo po tërhiqet nga një fushatë reklamimi në L’Oreal, raporton BBC, percjell Insajderi. Në...

A mund të mbeten miq ish-dashnorët?

Demi Moore dhe Bruce Willis? Ju kujtohen fotografitë e familjes së lumtur – Bruce pozon me fëmijët, me ta Demi dhe Ashton Kutcher. Të...

E reja nga Shkodra: Më mori virgjërinë dhe iku, kam marrë vendimin drastik

Një vajzë thotë se pas ndarjes nga i dashuri, nuk dëshiron më të krijojë asnjë lidhje tjetër. Ajo e ka përjetuar shumë keq tradhtinë...

Instagrami shkatërron martesën. Studiuesit: Lind fenomeni i ri i quajtur “mikro tradhti”

Ju mund ta shihni si një veprim të pafajshëm, por dhënia like apo siç përkthehet ne shqip pëlqim postimit të dikujt tjetër në instagram...

I shpenzojnë gjashtë orë në javë duke u ndjerë fajtorë

Mesatarja që britanikët e kalojnë duke u ndjerë fajtorë është gjashtë orë e 36 minuta në javë, ka gjetur një studim. Hulumtuesit të cilët anketuan...

Është zbuluar shkaku përse më së shumti femrat mbeten shtatzënë dimrit – dhe fare...

Seksi pa mbrojtje dhe mashtrimet të cila janë të shpeshta në këtë stinë nuk janë shkaku i vetëm. Me siguri keni dëgjuar që më së...

“Më dhëmb koka”. Edhe meshkujt e përdorin si justifikim për mos të bërë seks

Femrat nuk janë të vetmet që justifikohen me dhimbjen e kokës, kur duan të shmangin marrëdhëniet seksuale. Në Britani, rreth 2/3 e meshkujve justifikohen...
error: Ku kontent eshte i mbrojtur!