Si ia bëjnë vajzat nga Los Angeles të kenë trupa të mahnitshëm (Video)

Duket se askush në Los Angeles nuk konsumon mish, djathë, luten, etj. Siç duket, Qyteti i Engjëjve është mjaft i vetëdijshëm sa i përket shëndetit,...

I keni këto dy vrima në shpinë? Kjo do të thotë që jeni i...

Disa njerëz kanë vrima në mjekër, ndërkaq të tjerët i kanë këto dy vrima seksi në shpinë. Ja çka do të thonë dhe si...

Habit dashnorja: Ai plehra iku dhe më la mua dhe shkoi me …

Letra: Pasi më premtoi se 2018-ta do të jetë viti ynë, i dashuri im i martuar është i vendosur të qëndrojë me gruan e tij...

Meshkujt kthehen, femrat largohen përgjithmonë

Ndonjëherë duket e komplikuar të kuptosh se kush do ta bëjë hapin e parë. E komplikuar është edhe të dish se si do të...

Ish e dashura e Maradonës : Seksit oral me të i vë notën 8

Veronica Ojeda, ish-i (e dashura) e Diego Armando Maradonës, legjendës së futbollit, ka pohuar: “Ai ka qenë partneri më i mirë që kam pasur nga...

‘O ti q* r***t në kohën e lirë’, aktorja zbulon se burri e tradhëton...

Kjo kamera e fshehtë që i është bere prezantueses se emisionit “Mos i fol shoferit” Rudina Dembacaj, një nga aktoret e njohura shqiptare të humorit...

Gent Zenelaj rrëfen momentin më të vështirë të 2017, ja çfarë i ka ndodhur

Moderatori i “Stop”  Gent Zenelaj rrëfeu në Thumb se viti 2017 ka qenë i suksesshëm për të por siç ka patur momente të bukura...

“Kapa babanë duke bërë seks me të dashurën time, tani ai…”

Një histori të trishtë dashurie ka përjetuare një djalë i ri, i cili ka vendosur më pas ta ndajë me psikologen e ‘The Sun’. Pas...

Historia tronditëse: “U dashurova dhe pres fëmijë prej saj por, zbulova se e kam…”

Dy të rinj të cilët u dashuruan marrëzisht me njëri-tjetrin dhe janë në pritje të fëmijës së tyre të parë, zbuluan një të vërtetë...

Ky trend i pazakontë në shtrat po i lë gratë të ndihen shumë të...

Dëshironi të ndriçoni jetën tuaj seksuale? Mund të duhet të vendosni ndonjë punë para se të merrni ndonjë veprim. Burrat që duan më shumë veprim...