6 gënjeshtrat që gratë e martuara ua thonë burrave

Kush tha që gënjeshtrat janë të dëmshme? Ndonjëherë, që një lidhje të funksionojë më së miri, herë pas here duhen thënë disa gënjeshtra të...

Përse dashuritë e mëdha shkatërrohen

Shumica e martesave që ju duken të lumtura, në realitet janë ndryshe. Bashkëshortët e maskuar shumë mirë janë mësuar që të buzëqeshin kur ndodhen në...

Ngjarje e rëndë në Gjirokastër, mbytet një 18 vjeçar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjirokastër, aty ku raportohet se një 18 vjeçar është mbytur në liqenin e Lunxhërisë. Mësohet se i mituri...

‘Mikro-tradhtia’ në rritje: Jeni duke e tradhtuar partnerin, pa e kuptuar as vet

A keni qenë duke e tradhtuar partnerin deri tash dhe nuk e keni ditur as ju vet? Ju mund të jeni mikro-tradhtare! Kjo është fjalë...

Të bëhesh nënë në Norvegji është ëndrra e çdo gruaje!

Cilat janë avantazhet që kanë nënat e reja që sjellin në jetë fëmijët e tyre në Norvegji? “Urime, jemi shumë të lumtur për ju. Ky...

Do të vijë një person i cili është nga banorët e Parajsës

Një ditë, teksa profeti Muhamed a.s ishte duke biseduar ulur me shokët e tij, e ndërpret bisedën dhe u thotë: ”Pas pak, do të...

Upss, prezantuesja harron që ka tavolinë prej xhami, hap këmbët më shumë se ç’duhet

Gazetarja televizive italiane në TG 5, ishe ulur para një tavoline qelqi dhe këtë fakt e kishte harruar krejtësisht. Po të ishte e vetëdijshme se...

Dashuria ka 5 stade, pse shumica e çifteve mbeten tek 3-shi?

Sa herë që dashurojmë, mendojmë se ajo ndjenjë do të zgjasë përgjithmonë. Për fat të keq, në shumicën e rasteve, kjo gjë nuk ndodh....

Rrëfehet 24 vjeçari nga Lezha: Burri i motrës dhe e fejuara ime …

Një histori e trishtë është rrëfyer nga një djalë i ri. Ai tregon se kunati i ka “rrëmbyer” të fejuarën dhe tani motër e...

Kam tradhtuar gruan me një 20 vjeçare, dua t’ia them por…

Nevoja për të bërë seks më bëri që ta tradhtoj gruan time. Tani ndihem i shkatërruar, por kjo nuk ka kthim prapa. Nëse i them...