16-vjeçari nga Prishtina që ngjason me ish-presidentin Obama

Ngjashmëria mes njerëzve në botë është e madhe, sa ndonjëherë ata edhe mund të ngatërrohen. Rinor Gashi nga Prishtina përngjan me ish-presidentin e SHBA-së Barack...

Historia/ Bëj seks me njerkën sapo babai ikën në punë

Në rubrikën “Deidre” të “The Sun” është publikuar historia jo e zakontë e një djali 24-vjeçar i cili është përfshirë në një marrëdhënie intime...

Ja cilat janë femrat më të bukura të të gjitha kohërave

Klasikja mbetet gjithmonë e bukur, ndaj edhe këtë të fundit shpesh e kërkojmë në të shkuarën. Femrat e bukura nuk mungojnë në ditët e...

Zbatoni këto rregulla për të nisur ditën mbarë

Një gotë uji dhe për të pasur humor ekspozohuni ndaj dritës natyrale Të ngrihesh me këmbën e duhur është sekreti për të qenë produktiv gjatë...

Historia e lezhianes që do burrë për Shën Valentin: Dua ta ketë të…

Një vajzë kërkon që të krijojë një lidhje serioze dhe këtë gjë e do patjetër të ndodhë deri për Shën Valentin. Kjo është historia...

Rrëfimi i 23 vjeçarit: Ja si e zbulova tradhëtinë e të dashurës me…

Një 23-vjeçar ka rrëfyer për “The Sun”, tradhtinë që ia ka bërë e dashura e tij. Ai ka treguar se e ka zënë të...

GRUAJA ME HIXHAB TËRHIQET NGA REKLAMA E L’OREAL

Blogerja e bukurisë nga Britania e Madhe Amena Khan thotë se ajo po tërhiqet nga një fushatë reklamimi në L’Oreal, raporton BBC, percjell Insajderi. Në...

60-vjeçari që ka mbuluar trupin me tatuazhe, madje edhe sytë: Jam penduar s’di çfarë...

Një 60-vjeçar australian ka mbuluar të gjithë trupin e tij me tatuazhe, madje edhe sytë. John Kenney i ka bërë këto tatuazhe për të kujtuar...

Mësojeni njëherë e mirë, këto janë arsyet pse femrat i refuzojnë meshkujt

Një studim i ri i kryer se fundmi, ka analizuar tiparet mashkullore që mërzisin femrat. Në të janë përfshirë 5,541 femra beqare, që kanë analizuar...

I keni këto dy vrima në shpinë? Kjo do të thotë që jeni i...

Disa njerëz kanë vrima në mjekër, ndërkaq të tjerët i kanë këto dy vrima seksi në shpinë. Ja çka do të thonë dhe si...