Vëllai i Beg Rizajt poston fotografi me kryeministrin Haradinaj pas ‘incidentit

Pas incidentit që ndodhi sot gjatë zbulimit të shtatores së Beg Rizajt në Deçan, ku u raportuar se Ali Rizaj (vëllai i Beg Rizajt)...

MILIONERËT POLITIKË DHE TË VARFËRIT

​Rexhep Qosja Kosova e Re, shtet i lirë e i pavarur, por me sovranitet ende të gjymtuar, ka mjaft risi. Njëra prej këtyre risive...

Vëllezërit e Beg Rizës kundër njëri tjetrit, përmendet edhe Ali Ahmeti!

Zize Liza Pepshi një anëtare e devotshme e LDK-së në diasporë, njëkohësisht tezake e Beg Rizës, ka reaguar ashpër ndaj vëllait të Begut, Ramizit...

Pozhari kritika të ashpra Hoxhë Halil Kastratit

Shkruan: Xhevdet POZHARI Nëse bën ujdi me “dreqin”, mos u shit melaqe! Hoxhë Halil Kastrati, i njohur për aktivitetet e tij bamirëse, paska zgjedhur Kadri Veselin...

Flet Haki Rizaj për incidentin e sotëm në Deçan

Haki Rizaj, vëllai i Beg Rizajt, personit që u vra në Kumanovë në vitin 2015, ka sqaruar incidentin e sotëm në Deçan. Edhe ky,...

Pozhari e godet ashpër Arbana Xharrën

Xhevdet Pozhari Arbana Xharres i paska dal sërish punë me shqiptarët e Maqedonisë. Për ca dollarë, ajo paska paralajmëruar njollosjen e radhës të bashkëkombësve të...

Ramushi u bë pulë përballë një burri, një javë pasi u tregua i ashpër...

Kryeministri Ramush Haradinaj, që zgjohet në 5 të mëngjesit për të bërë ushtrime fizike, është paluar të shtunën, në Deçan, nga vëllai i të...

Haradinaj: Ja çka ishte puna me zbulimin e shtatores së Beg Rizajt?

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka thënë se vëllau i Beg Rizajt nuk ishte drejtuar tek ai dhe se ai ndërhyu që ta qetësonte...

Kryetari i Deçanit flet se çfarë ndodhi me Haradinaj në shpalosjen e shtatores së...

Bashkim Ramosaj, Kryetar i Deçanit, ka thënë se Ramush Haradinaj s’ka pasur kurrfarë problemesh me vëllain e Beg Rizajt, Aliun. Mirëpo, sipas tij, Aliu...

Kjo është pasuria e vajzës së Naim Tërnavës, Refiqes/DOKUMENTE

Vajza e Naim Tërnavës, Refiqe Tërnava është këshilltare politike në Ministrinë e Punëve të Jashtme të Kosovës. Kësisoj, ajo ka publikuar pasurinë e saj...
error: Ku kontent eshte i mbrojtur!