“Njerëzit bënin më shpesh marrëdhënie seksuale gjatë komunizmit”

Kur Amerikanët mendojnë për komunizmin në Evropën Lindore, ata kujtojnë kufizimet e udhëtimit, peizazhet e zymta të betonit gri, burrat dhe gratë e mjera...

Brenda dyqanit me mish maceje (Foto)

Disa foto të tmerrshme janë postuar së fundmi në internet, të shkrepura brenda një dyqani me mish maceje në Vietnam. Një adhurues macesh arriti t’i...

Shkupjani blen makinën, por një ditë më pas ja vjedh shitësi

Shqiptari nga Çairi i Shkupi A.I më datë 18.06.2018, ka blerë veturë “Mercedes S 320 CDI” nga personi A.G. Marrëveshja e shit-blerjes është kryer në...

Zbulohet lidhja sekrete e Churchill me Doris Castlerosse (Foto)

Tobruk, qytet historik dhe port natyror në bregun lindor të Libisë, pranë kufirit me Egjiptin, sapo kishte rënë në duart e gjermanëve dhe italianëve...

Të mitur serbë dërgohen për trajnime në kampet ushtarake ruse /FOTO

Fëmijë serbë po dërgohen në kampe ushtarake në Rusi.Nga fotografitë dhe informacionet e shumta të shprëndara në rrjetet sociale, shihet fëmijët serbë të cilët...

“Arka e Nuhut ndodhet në rajonin Agri në Turqi”

Libri “Arka e Nuhut, Zbulimi i Shekullit”, i autorit Erkan Kosedag sjell një dimension të ri lidhur me vendndodhjen e Arkës. Vendndodhja e Arkës së...

“Njeriu merimangë”: Ngjitet në kulmin e ndërtesës 187 metra të lartë, pa përdorur pajisje...

Ky është momenti kur burri i njohur me nofkën “njeriu merimangë” ngjitet në maje të një ndërtese 187 metra të lartë, duke mos përdorur...

Derisa po kryente nevojën, nga hapësira nën derë i hyri në tualet një fëmijë

Ky është momenti i papërshtatshëm, kur i rrituri që kryente nevojën në tualetin e një restoranti në Atlanta të Shteteve të Bashkuara, u befasua...

Si të kuptoni lehtësisht nëse një femër është e virgjër

Në vende ndryshe nga yni, koncepti i femrës së virgjër është zhdukur prej kohësh dhe askush nuk pyet më se sa të dashur ke...

Shtëpia e ndërtuar në lis nga familja Xhemajli (VIDEO)

Ora 7 ju sjell një storie për një shtëpi të veçantë në Kosovë. Bëhet fjale për shtëpinë e drurit të ndërtuar në një lis ne...
error: Ku kontent eshte i mbrojtur!