Kur kjo mësuese është në klasë, nxënësit më nuk e kanë mendjen te mësimi!...

Një video e postuar së fundmi në YouTube duket se po “thyen” rrjetin. Ajo është realizuar në një shkollë në Brazil dhe kanë mjaftuar vetëm...

Qipriotja hap biznes me qumësht gjiri, ja sa litra prodhon dhe sa para fiton

Pak më shumë se shtatë muaj më parë lindi fëmijën e saj të parë, djalin e quajtur Anjelo. 24-vjeçarja Rafaela Lamprou nga Qipro, thotë se...

Kur sozia është një pikturë (Foto)

Të përshkruhesh si një pikturë konsiderohet kompliment, dhe këta dashamirës të artit duhet të ndihen me fat. Në një seri fotosh të mbledhura nga BoredPanda,...

Njihuni me shqiptarin e famshëm, që “tregton” hashash në SHBA

Mjafton një ligj në letër dhe realitetet janë krejt ndryshe. Në Shqipëri hashashi, kanabisi, marijuana jo vetëm kanë mbyllur në qeli qindra persona, por janë...

Prezantuesja që dikur jepte lajmet e zhveshur u bo nuse, ja pamjet si duket/FOTO

Ajo u bë e njohur për publikun pasi u shfaq me gjoksin jashtë teksa drejtonte edicionin informativ në një televizion. Sot, Eliona Pitarka është pjesë...

Babai me reflekse të mahnitshme, shpëtoi fëmijën të mos përplaset me kokë për dysheme...

Në momentin që fëmija po binte nga shtrati dhe mund të përplaste keq kokën për dysheme, u kap nga babai me reflekse të mahnitshme. Derisa...

Babai ndërton dhomën e pabesueshme për të birin, i mahnit të gjithë

Një baba ka bërë një dhomë gjumi të pabesueshme për djalin e tij, në mënyrë që ai të flejë i qetë dhe të shohë...

Tha se kishte fshehur monedha ari në mal, vdesin katër persona që shkuan për...

Katër persona kanë humbur jetën në kërkim të një thesari, të cilin një milioner kidhte deklaruar se e ka fshehur në malet Rocky. Milioneri në...

Qytetet me numrin më të lartë të vrasjeve në botë/FOTO

Amerika Latine vazhdon të dominojë listën e vendeve më të rrezikshme në botë. Lista, e hartuar nga institutucioni meksikan kundër dhunës “Siguri, Drejtësi dhe Paqe”,...

Shqiptari me plis bëhet hit në Amerikë, në Mc Donalds kërkon qebapë dhe speca...

Një personazh virtual që tashmë është bërë protagonist i shumë videove të ndryshme me karakter komik është edhe burri shqiptar në Amerikë, që shpesh...