Refuzoi t’ia pastroj BMW-në, pronari i makinës e mbyt punëtorin më një goditje (Video)

Një klient i një prej makinave ka lënë me një goditje të vrarë një punonjës i cili nuk pranoi të lante makinën e tij,...

Për më pak se tre minuta i bie në fund kavanozës me Nutella (VIDEO)

Shija e Nutellas është një nga ato që vështirë mund t’i rezistosh! Por, dicka të jashtëzakonshme ka bërë edhe një modele nga Zelanda e Re,...

Kujdes kur bleni ujë të ambalazhuar, data e skadimit nuk vlenë për ujin por…

Sigurisht se shpesh herë keni hasur të bleni ujë të destiluar nga markete të ndryshme në vend, por në këto shishe mund të vëreni...

FOTO/ Lind qengji që ka 5 këmbë

Një qengj po bëhet mjaft i famshëm kohët e fundit për shkak se ka lindur me 5 këmbë. Qengji ka lindur 2 javë më parë...

Njihuni me gruan që bashkëjeton me krokodilë dhe i ndanë të gjitha me ata...

Vicki Lowing është një grua e cila jo që ka dashuri të madhe për krokodilët, por ajo gjithçka që ka brenda shtëpisë i ndanë...

Ky elefant i vogël po mahnit botën me sjelljen e tij

Një ngjarje shumë e rrallë ka ndodhur në Parkun Kombëtar të Jugut Luangwa . Fshatarët u alarmuan nga thirrjet dhe të qarat drejt nënës të...

Vajza “hot” nga Maqedonia ofrohen në internet, çmimet nga 100 për euro për orë...

Eskort servis dhe eskort – vajza, është një shërbim i njohur në botë, ku përmes faqeve online ofrohen vajza për shoqërim dhe shërbime seksuale....

I thani rrobat në radiator? Ja përse është njëra ndër gjërat më të rrezikshme...

Në lokalet në të cilat thahen rrobat e lara me detergjent dhe me zbutës është konstatuar numër i lartë i kimikateve të cilat janë...

6 gënjeshtrat që gratë e martuara ua thonë burrave

Kush tha që gënjeshtrat janë të dëmshme? Ndonjëherë, që një lidhje të funksionojë më së miri, herë pas here duhen thënë disa gënjeshtra të...

Si të ndizni zjarr me ujë dhe qese plastike (VIDEO)

Imagjinoni një moment se ndodheni në mes të një ishulli e për të mbijetuar ju nevojitet zjarri. Për të ndezur një të tillë me mjete...