Nuk ndalet Ngjela: Kjo do të jetë kënga që do të dëgjojnë shqiptarët kudo...

Avokati Spartak Ngjela nëpërmjet një postimi në ‘Facebook’ thotë se pas 28 qershorit dhe “fshirjes së bastardëve që po drejtojnë Shqipërinë”, kënga që do...

Sokoli: Me dështimet e Messit nga penalltitë, duhet të merren psikologët/VIDEO

Trajneri i njohur Bylbyl Sokoli ka komentuar barazimin 1-1 të Argjentinës ndaj Islandës dhe humbjen e penalltisë nga ana e Lionel Messit. Në kuadër të...

Komentatori i Televizionit Shqiptar thotë se është me Serbinë edhe kundër shqiptarëve të Zvicrës

Komentatori i TVSH’së, Konstandin Grillo, i cili u komentua shumë për deklaratë e tij se është tifoz i kombëtares së Serbisë në Kampionatin Botëror...

“Turisti idiot”, tenton të luajë me luanin por ja çfarë i ndodh…

Një turist u përball me frikën më të madhe të jetës së tij teksa u përpoq që të godiste një luan nga dritarja e...

Tifozët shqiptarë e masakrojnë komentatorin e TVSH-së që tha se është tifoz i Serbisë...

Tifozët shqiptarë janë shprehur kundër Konstandin Grillos duke e fyer në rrjetet sociale pasi tha: “Jam tifoz i Serbisë”. Ndoshta askujt nuk i ka shkuar...

Dy vendet e vetme në botë që Bajramin e festojnë nesër

15 qershori shënon ditën e parë të Fitër Bajramit e bota myslimane përgatitet për kremtime. Mijëra besimtarëve iu drejtuan këtë mëngjes xhamive në Emiratet...

Me këtë foto qesharake ‘Stupcat’ urojnë festën/FOTO

Grupi humoristik ‘Stupcat’ janë mjaft të pëlqyer nga publiku shqiptar. Pasi sot është festa e Fitër Bajramit ata kanë vendosur të publikojnë një fotografi në...

Vladimir Putin ‘liron’ femrat ruse: Mund të bëni seks me të huajt

Kupa e Botës që po zhvillohet në Rusi do të bëjë që vendi të mbushet me turistë që shkojnë për të ndjekur ndeshjet e...

Meshkujt që martohen me femra të plota janë më të lumtur

Ndonëse është menduar se meshkujt i preferojnë femra te gjata e të holla, studimet e reja tregojnë se ata kanë nevojë t’i zgjerojnë horizontet...

Ja llojet e personave që tradhtojnë

Martesa është gjë e bukur, por shpeshherë din të shndërrohet në diçka të hidhur kur njëri nga partnerët e tradhton tjetrin. Sipas statistikave, gjatë kësaj...
error: Ku kontent eshte i mbrojtur!