Kalimi ekstrem nëpër litarin mes dy kodrave malore, në lartësinë prej 170 metrave (Video)

Pamjet e realizuara nga droni, tregojnë lëvizjet e mahnitshme të dy alpinistëve, nëpër litarin e vendosur mes dy kodrave malore. Në lartësinë prej 170 metrave,...

Deshi t’i djeg me shpejtë drutë me substancë të rrezikshme, babai i dy fëmijëve...

Ky është momenti rrëqethës kur një baba përfshihet nga flaka në oborrin e shtëpisë. Kamerat e sigurisë kanë filmuar momentin kur Scott Buckley u shndërrua...

Vodhi makinën dhe përpiqej të largohej, derisa pronari qëndronte i kapur për pjesën e...

Gjatë udhëtimit nëpër një autostradë të Floridës së Shteteve të Bashkuara, disa persona u bënë dëshmitarë të një skene të pazakontë. Vetura që po lëvizte...

Voziti motoçikletën derisa mbante në të edhe gjashtë fëmijë (Video)

Burri i paemëruar është parë teksa voziste motoçikletën në Guizhou të Kinës, ndërsa mbi të ndodheshin edhe gjashtë fëmijë. Derisa dy më të vegjël ishin...

Sorra ambicioze ndërton fole ‘të shtrenjtë’ me gëzof pande

Zogjtë janë të njohur për të qenë specie inteligjente, por kjo sorrë në një kopsht zoologjik kinez mund të jetë shumë ambicioze për burimin...

A e keni vërejtur këtë detaj në karrigen ku ishte ulur Zuckerberg në Senatin...

Drejtuesi i rrjetit social Facebook, Mark Zuckerberg kërkoi dje falje para Senatit Amerikan për gabimet e kryera përsa i përket mbrojtjes së të dhënave...

Erën e rëndë të kanabisit provoi ta fshihte me tri freskuese ajri (Foto)

Policia në Derbyshire të Anglisë, e ndaloi shoferin e një furgoni për kontroll rutinë, por gjeti më shumë se që pritej. Me të hapur xhamin...

FOTO LAJM/ Në Stamboll veturë turke me SHQIPONJËN DYKRENARE!

FOTO LAJM/ Në mes të Stambollit një veturë me targa të Turqisë në vend të logos, shoferi kishte vendosur SHQIPONJËN DYKRENARE! /Almakos/

Ja ku ndodhet pema më e lartë në botë

Hyperion është emri i një peme në pjesën veriore të Kalifornisë, që është 115 metra e lartë dhe që renditet si pema më e...

Kush janë kushërinjtë kuksianë, pasanikët që i vunë flakën Tiranës me “bishën” 100 mijë...

Trendi më i ri në rrugët e Tiranës është reklamimi i mjeteve të shtrenjta që kapin vëmendjen e çdo vajze që kalon. Djemtë pas xhamit...