Ndezi petardë në kanalizim, eksplodimi e hodhi katër metra lart (Video)

Fëmija që ndezi një petardë në kanalizimin e një zone në Kinë, është hedhur katër metra lart si pasojë e eksplodimit. Nuk dihen lëndimet që...

Vendos dorën në hekurin e shkrirë, super-njeriu që po habit botën

A është kjo aftësi apo çmenduri? Në këto pamje të pa besueshme do të shihni një burrë i cili vendos dorën të hekuri i shkrirë...

Policët i kishte zënë gjumi derisa ishin në detyrë, befasohen nga një kalimtar i...

Në faqen e internetit “Mercedes Fan Klub Hercegovina” është shfaqur një video nga Bosnja dhe Hercegovina. Në të thuhet se shihet një boshnjak, i cili...

Klonohen 2 majmunët e parë në Kinë, quhen Zhong Zhong dhe Hua Hua

Dy majmunë janë klonuar në Kinë duke përdorur teknikën që prodhoi delen Dolly. Zhong Zhong dhe Hua Hua lindën disa javë më parë në...

Çmenduri, devet përjashtohen nga konkursi sepse kishin botoks!

Një duzinë kafshësh janë skualifikuar nga konkursi i sivjetshëm i Arabisë Saudite për “devenë më të bukur”, sepse pronarët e tyre kanë përdorur botoks...

Makina e Hitlerit vlen më shumë se 7 milionë dollarë, pronari refuzon ofertën (Foto)

Pronari i të famshmit Mercedez Benz 770k Grosser i vitit 1939, i përdorur për një kohë të gjatë nga Adolf Hitleri ka refuzuar ofertën...

Rrëzon shishen e shampanjës që kushton 35 mijë euro, turpërohet keq në klubin e...

I veshur me kostume të shtrenjta, një burrë i paidentifikuar ishte në qendër të vëmendjes në një klub nate në Ibiza të Spanjës. Por, momenti...

Bëri foto me të birin në kështjellë, por u shokuan kur panë se çfarë...

Një baba dhe djali i tij duke fotografuar një kështjellë mesjetare pretendojnë se panë diçka jashtëzakonisht misterioze kur u kthyen të shohin fotografinë. Jon Wickes,...

Shkon në spital me dhimbje të forta barku, ajo që i gjejnë mjekët habit

Dhimbja konstante që një burrë ndiente rezultoi të ishte si pasojë e një çakmaku që ai kishte gëlltitur dhe gazi i të cilit kishte...

Ndodh edhe kështu! Qeni qëllon me çifte gjuetarin

Një qen ka qëlluar për vdekje të zotin e tij me një pushkë në një aksident të çuditshëm në Rusi. Sergej Terekhov, 53 vjeç,...