Ja çfarë del nëse e shtypni këtë numër në Google (Foto)

Google është motori i kërkimit më i shpejtë dhe më i përdorur në botë. Teknologjia prapa këtij motori mundëson që brenda pak sekondave të...

Shoferi i autobusit tregohet i shkathët, arrin të kalojë përmes rrugës së ngushtë në...

Një autobus plot me turistë çekë është bllokuar sot në Fosha të Kroacisë, duke tentuar të kalojë përmes një rruge të ngushtë, shkruajnë mediat...

Përse dimrit ju godet elektriciteti kur prekni diçka

Nëse keni vërejtur që shpesh ju godet elektriciteti kur kapni dorëzën e derës apo ndonjë objekt tjetër, ky është shkaku përse ndodh kjo! Dimrit na...

Dëgjohen sinjale nga universi i thellë, zbulohet prej nga vijnë

Shpërthimet e shpejta të valëve të radios u zbuluan për herë të parë në vitin 2007, dhe që atëherë ato janë regjistruar 18 herë,...

​“Vrima” në Piramidën e madhe fsheh diçka të madhe (Foto)

Gryka e madhe misterioze, mbi 30 metra e gjatë, e cila u zbulua në Piramidën e Madhe të Gizës, mund të ruajë fronin e...

Zogu qëndroi mbi butonin e fotoaparatit, i bëri foto zogut tjetër në degë (Foto)

Lesley Garven ka qenë duke fotografuar shpendët në një pjesë malore të Kirkcudbright të Skocisë, kur u bë dëshmitare e një skene të pazakontë. Mbi...

Video/ Flet aktorja shqiptare: Tek ‘2XL’ më zgjodhën pasi më panë topless…

Ajo u bë e njohur atëherë kur vendosi të vinte krejtësisht ndryshe në televizion, për të dhënë lajmet me gjoks jashtë dhe vetëm me...

Blerina 15 vjeç u martua, por burri e torturonte dhe detyronte të prostituojë…(VIDEO)

Blerina ka ftuar të atin në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në “E Diela Shqiptare”, për t’i kërkuar të lejë alkoolin, ndërsa njerkën...

Mësuesja e pianos është në hall! (FOTO)

Masa 10, rrumbullakësia 137 centimetra, pesha 11 kg – tre operacione dhe 75 mijë sterlina të shpenzuara për të realizuar ëndrrën e saj: të...

Shpjegimi i ëndrrave erotike; pse e shihni veten me kolegë apo njerëz të panjohur?!

A e dini se në ëndrrat që kanë të bëjnë me seksin në të vërtetë nuk bëhet fjalë për të? Kur ëndërroni një takim...