Gratë kineze mbajnë rekord për tradhëti, por arsyeja nuk është ajo që mendoni ju

Gratë në Kinë kanë më shumë gjasa të kenë një marrëdhënie jashtëmartesore në krahasim me gratë e tjera anembanë botës, ka pohuar një ekspert...

AUV në Maqedoni: Kujdes!, ja ku duhet të blini akullore

Evitoni ushqim që ka ndërruar ngjyrën, blini akullore nga vende të sigurta të shitjes, ndërsa para konsumimit verifikoni dukjen, erën dhe afatin të përdorimit....

Cilat femra kanë më shumë shanse për të lindur binjakë?

Kur një femër shtatzënë pret jo një, por dy fëmijë, gjëja e parë që e pyet mjeku është nëse ka historik binjakësh në familje. Sipas...

“Punoj si prostitutë te banesa e shoqes”, nis hetimi për 33-vjeçaren shqiptare

Një vajzë shqiptare 33-vjeçe në Itali është proceduar penalisht për ushtrim prostitucioni në banesë. Efektivët e stacionit policor “Barriera Nizza” e kanë ndaluar në vrazhdën...

Shkenca: Sekreti i lumturisë është përdorimi i internetit

Sekreti i lumturisë, në plot kuptimin e fjalës gjendet para fytyrës tuaj: sipas hulumtuesve, përdorimi i internetit në përditshmëri e rritë disponimin dhe lumturinë. Studimi,...

Befasojnë prostitutat: Këta lloj meshkujsh ofrojnë më shumë orgazma në shtrat

Disa punëtore seksi me bazë në Sidnei, për një industri të madhe të seksit, të cilat punojnë për pesë vite kanë zbuluar një sekret...

Rrëfimi i 82 vjeçarit: Më fejuan kur ishta dy vjeç me vajzën 4 vjeçe...

Familja Klinaku nga Bivolaku i Vushtrrisë, dje i kishte dyert e hapura për mysafirë pasi që kryefamiljari i tyre Habibi, festoi ditëlindjen e 82’të....

Serbët e shajnë me nënë Xhakën. Ja si i përgjigjet (Video)

Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri ishin dy “heronjtë” e Zvicrës në ndeshjen e grupeve të Kupës së Botës kundër Serbisë. Xhaka shënoi golin e barazimit...

Pesë mënyra për të forcuar vetëbesimin seksual në shtrat

Divorcet, vdekjet, ndarjet mund të lënë pasoja te njerëzit, duke përfshirë edhe ankthin rreth seksit. Valeria Chuba, anëtare e certifikuar e Kolegjit amerikan të seksologëve,...

Ky fëmijë në foto sot është shumë i famshëm

Se qysh nga vegjëlia kishte shpirt artisti e deshmon edhe fotografia e fundit e publikuar nga këngëtari i njohur. Është fjala për këngëtarin Hekuran...
error: Ku kontent eshte i mbrojtur!