Ndërron jetë këngëtari shqiptar pas aksidentit

Ka ndërruar jetë Jeton Kuçi, këngëtari nga Deçani. “E diela (29.4.2018) doli të jetë e dhimbshme për familjen Kuçi të Deçanit dhe banorët e...

Arbana Xharra: Sutlijashi nuk është Turke por Kineze prandaj e ha

Gazetarja kontraverse ka vazhduar me provokime së fundmi Xharra është përplasur me faqen e njohur në facebook “The Osmanlit” duke postuar status me dedikim...

Ibrahim Tatlises me vështirësi doli në skenë për ta befasuar Erdoganin duke i kënduar...

Këngëtari Ibrahim Tatlises njihet si ikona e muzikës turke. Në vitin 2011, Ibrahim Tatlises ishte plagosur me armë zjarri në kokë, sulm ky që i...

Keni probleme me milingonat? Kjo është zgjidhja ideale

Pranvera dhe vera vijnë në shtëpinë tonë së bashku me milingonat.Të tërhequra nga aroma e ushqimit këto insekte shpesh popullojnë kuzhinën dhe për shumë...

Dyshonte se e dashura e tradhtonte me shefin, tronditëse ajo që zbulon

Një i ri kishte kohë që dyshonte për të dashurën e tij se ajo e tradhtonte, por gjithmonë mundohej ti largonte nga koka këto...

Fëmijët trashëgojnë inteligjencën nga nëna

Pavarësisht stimulimit të vazhdueshëm për të forcuar intelektin e fëmijës suaj, tashmë thuhet se është zbuluar që thuajse 50% e intelektit të secilit prej...

Andrra dhe Siani, net si në përralla në Singapor

Andrra Destani dhe kengetari Sinan Hoxha janë nje prej çifteve qe terheqin vemendje për publikun. Ata kanë vendosur të largohen nga angazhimet e përditshme dhe...

6 gjëra fantastike të cilat i kanë shpikur femrat

Është një numër i madh i shpikjeve të cilat janë vepra të grave gjeniale, por për to dimë shumë pak. Ju sjellim gjashtë shembuj. FSHIRËSET...

Abedin Zymberi merr një dhuratë të çmueshme për ditëlindje

Ish-komandanti i  UCK-së, Abedin Zymberi ka marr një lajm të gëzueshëm në ditëlindjen e tij të 55-së, njofton agjencia e lajmeve INA. Djemtë e tij,...

Kryetari i një komune shqiptare që tregon harxhimet javore

Kryetari i Komunës së Vushtrrisë Xhafer Tahiri ka vazhduar të deklarojë shpenzimet javore të zyrës së tij. Kryetari i Komunës së Vushtrrisë Xhafer Tahiri që...
error: Ku kontent eshte i mbrojtur!