Prindër, zgjohuni sa jeni akoma në kohë! Duhet ta lexoni patjetër!

Është shumë e rëndësishme që të gjithë prindërit ta lexojnë këtë! E mërkurë, ora 8.00. Arrita në kohë në takimin me prindër në shkollën e...

Jo Duda Balje, kjo është deputetja më e bukur në Kuvend (FOTO)

Duda Balje tashmë personifikohet si deputetja më e bukur dhe seksi në Kuvendin e Kosovës. Ajo komentohet më shumë për fizikun sesa për punën që...

Dubai ndërton hotelin tjetër më të lartë në botë, brenda të cilit nuk mungon...

Bëhet fjalë për hotelin “Gevora” i cili pas përfundimit të punimeve do të jetë i lartë plot 365 metra, dhe pritet të hap dyert...

Zvicër: Kapen 400kg drogë, shqiptarët e paguan me BITCOIN

Një operacion i përbashkët i policisë italiane dhe asaj zvicerane ka sjellë shkatërrimin e një organizate kriminale aktive në trafikun e drogës midis dy...

Shqiptari e detyron të aterrojë avionin që fluturonte New York- Cyrih, ja emri i...

Në relacionin në mes të New Yorkut dhe Cyrihut, të linjës ajrore „Swiss“, shqiptaro-amerikani Lekë L. ka shkaktuar trazira në avion. Ekuipazhi i avionit...

Kjo shtëpi në qendër të Shkupit shitet dy milionë euro (Foto)

Dy milionë euro është çmimi që kërkohet për një shtëpi katërkatëshe në qendër të Shkupit. Shtëpia gjendet në lagjen “Mëhalla e Dibrës”, kurse pronari...

I këndoi vdekjes, la porosi për shokët, ja çfarë i bëjnë ata

Kur Meshari në këngën e tij “Shtrati im është dheu” pyeti: “Ues sahbu ejne xhumuuhum, bau uefai” – e gjithë ata shokë ku mbetën?! E...

Hyn në burektore në Shkup, por kur del se gjenë “Audi”-n prej 30 mijë...

Një djalë 26-vjeçar nga Koçani ia kanë vjedhur veturën e tij 30.000 euro në Shkup, njofton Ministrisë së Brendshme. Sipas policisë, dje rreth orës 12,...

Shpjegimi i ëndrrave erotike; pse e shihni veten me kolegë apo njerëz të panjohur?!

A e dini se në ëndrrat që kanë të bëjnë me seksin në të vërtetë nuk bëhet fjalë për të? Kur ëndërroni një takim...

Habit djali nga gurbeti: E fejuara nuk kishte pasur një dashnor, por 10-të, si...

Një djalë është tronditur kur ka zbuluar të shkuarën e të fejuarës së tij. Djali thotë se kjo gjë ka ndikuar në marrëdhënien e...
error: Ku kontent eshte i mbrojtur!