Suspendohet mjekja maqedonase që kryente marrëdhënie me pacientët, ja fotografia e saj (Foto)

Mjekja e njohur Biljana Nikollova është suspenduar nga puna, sepse  i ka prekur pacientët në organet gjenitale, e pastaj ka kryer marrëdhënie me ta,...

Si të harxhoni shumë më pak naftë dhe benzinë, provo edhe ti! (Lista)

Përdorimi i rregullt i makinave, sjell shpenzime të konsiderueshme karburanti. Por në fakt me disa truke ju do të vini re se do të...

Në Ferizaj thyhet rekordi i një dasme, 53 mijë franga bakshish dhëndrit (VIDEO)

Kësisoj, në një aheng të mbajtur në qytetin e Ferizajt, ka bërë që të sapomartuarit të shpërblehen me mijëra franga zvicerane.Tradita e dasmave shqiptare...

Paracetamoli vdekjeprurës, urdhri i farmacistëve: Është një lajm i rremë, kujdes!

Në Facebook ka shpërthyer gjatë 24 orëve të fundit një lajm viral mbi ekzistencën e një virusi vdekjeprurës në përmbajtjen e paracetamolit P/500. “Kini kujdes...

Dikur ishte miss, tani doktoresha më e suksesshme në vend

Bukuroshja nga Presheva Arta Kamberi e njohur si, “Miss Kosova”, ka qenë dhe mbetët njëra ndër vajzat më të bukura në vend. Ndonëse konkurset e...

Ja sa ka kushtuar unaza e fejesës së Adelinës me biznesmenin maqedonas?!

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri ka disa muaj që është bërë kryelajm në mediet rozë. Kjo për faktin pasi që këngëtarja seksi për një kohë...

Futbollisti gjerman bëhet mysliman: Tani shkoj në xhami, nuk pi alkool!

Mediat gjermane kanë publikuar vendimin e futbollistit gjerman, Danny Blum që ka vendosur të konvertohet në fenë myslimane nga ajo katolike. Futbollisti i Nurnberg...

Shefqet Krasniqi: Ja pse nuk tregova se isha në UÇK (FOTO)

“Nuk kam dashur të tregoj që kamë luftuar se jam friksuar se po e humbi sevapin. Unë i kam shërbyer vatanit se vatanit nuk...

Ibrahimi martohet për herë të gjashtë, ja kujt “live” i propozoi martesë

Ibrahim Tatlises është një këngëtaret më të famshëm në shtetin turk dhe më gjerë. Këngëtari 66-vjeçar ka befasuar publikun duke qenë mysafirë i emisionin të...
error: Ku kontent eshte i mbrojtur!