“Bëra seks me motrën e gruas, pas disa vitesh zbulova të vërtetën tronditëse”

Një ‘furtunë’ e madhe e pret një familje nëse dalin disa të vërteta të fshehura…Bëhet fjalë për një burrë 47 vjeç i cili vite...

Madhësia ka rëndësi: Sa të gjatë duhet ta keni për t’i dhuruar asaj orgazëm

Shumica e meshkujve brengosen për madhësinë e penisit të tyre. Dhe ndonëse ende ka diskutime se a ka rëndësi madhësia e penisit apo jo,...

Mënyrat më efektive për të hequr qafe djalin që të është ngjitur

Telefoni, rrjetet sociale u japin tashmë hapsirën shumë personave që të bëhen të ngjitur dhe aq më keq tejet të besdisshëm. E keni provuar...

Ish-deputeti kaubojs godet Ramën: Kuksianëve nuk u ngrihet? Silli ç’a ke …/VIDEO

Ish-deputeti kaubojs, Eduart Ndocaj ka reaguar në lidhje me situatën kaotike të krijuar në Rrugën e Kombit dhe për arrestimin e kuksianëve. Ai shprehet në...

Dy shqiptare “rivale erotike”, sherr për të njëjtin burrë

Dy gra shqiptare janë konfrontuar fizikisht me njëra-tjetrën dhe arsyeja mesa duket është rivaliteti për një mashkull. Ngjarja ka ndodhur në një palestër 3...

Kurbetçari anonim paguan borxhet e nevojtarëve në Seravë të Shkupit (VIDEO)

Sot ka ndodhur një mrekulli në lagjen Seravë të Shkupit të banuar kryesisht me shqiptar. Një kurbetçarë i Maqedonisë ka vizituar disa dyqane të...

A mundemi të dashurohemi dy herë me të njëjtin person?!

Jeni ndarë para disa vjetëve, keni përjetuar disa dashuri dhe aventura të reja… dhe pastaj jeni takuar dhe… tani ndiheni çuditshëm? Nuk jeni të...

Politikania daneze nudo në Instagram (Foto)

Nikita Klæstrup, politikane daneze, është vetëm 23-vjeç dhe merret me gjithçka. Përveç politikës, në të njëjtën kohë është reality i yllit dhe model, dhe deri...

Komplimentet që gratë duan të dëgjojnë në shtrat

Ka dy lloje të njerëzve në shtrat: një që i pëlqen të “flasin pistë”, dhe ata që nuk duan të dëgjojnë një zë… Të dy...

Kjo është mosha kur femrat dhe meshkujt i kënaq seksi më shumë

Disa hulumtime nga platforma online e seksit “Happify” e kanë ngritur një çështje shumë të rëndësishme: Kur e përjetojnë njerëzit seksin më të mirë...