Kjo shtëpi në qendër të Shkupit shitet dy milionë euro (Foto)

Dy milionë euro është çmimi që kërkohet për një shtëpi katërkatëshe në qendër të Shkupit. Shtëpia gjendet në lagjen “Mëhalla e Dibrës”, kurse pronari...

I këndoi vdekjes, la porosi për shokët, ja çfarë i bëjnë ata

Kur Meshari në këngën e tij “Shtrati im është dheu” pyeti: “Ues sahbu ejne xhumuuhum, bau uefai” – e gjithë ata shokë ku mbetën?! E...

Hyn në burektore në Shkup, por kur del se gjenë “Audi”-n prej 30 mijë...

Një djalë 26-vjeçar nga Koçani ia kanë vjedhur veturën e tij 30.000 euro në Shkup, njofton Ministrisë së Brendshme. Sipas policisë, dje rreth orës 12,...

Shpjegimi i ëndrrave erotike; pse e shihni veten me kolegë apo njerëz të panjohur?!

A e dini se në ëndrrat që kanë të bëjnë me seksin në të vërtetë nuk bëhet fjalë për të? Kur ëndërroni një takim...

Habit djali nga gurbeti: E fejuara nuk kishte pasur një dashnor, por 10-të, si...

Një djalë është tronditur kur ka zbuluar të shkuarën e të fejuarës së tij. Djali thotë se kjo gjë ka ndikuar në marrëdhënien e...

Reagimi i gjyshes kur dëgjon nipin të këndojë këngën që ajo shkroi para 30...

Një video që po qarkullon në rrjete sociale i ka bërë me lot ata që e kanë shikuar. Është ky reagimi i një të moshuare...

Mjekrra tek meshkujt sërish në modë

Kishte vite që mjekra kishte dalë nga moda, por jemi mësuar tashmë që gjërave të viteve më parë, ne nuk i largohemi përfundimisht. Rikthimi në...

Befasohen mjekët, gruaja lind binjakët 4 muaj pas vdekjes

Frankielen da Silva Zampoli Padilha ka vdekur në mënyrë klinike që në tetor të vitit të kaluar. 21 vjeçarja ishte në javën e 9...

Kush është më e bukur, Fatime Fetai apo Lençe Ristovska, shikoni fotografinë e tyre...

Deri sa bota mahnitet me bukurinë e aktoreve dhe manekeneve, ose me princezat e tyre, opinioni në Maqedoni mahnitet me prokuroret Lençe Ristovska dhe...

Suspendohet mjekja maqedonase që kryente marrëdhënie me pacientët, ja fotografia e saj (Foto)

Mjekja e njohur Biljana Nikollova është suspenduar nga puna, sepse  i ka prekur pacientët në organet gjenitale, e pastaj ka kryer marrëdhënie me ta,...