Jeta ‘single’! Shpirti binjak? Jo faleminderit!

Princi i Kaltër? As edhe për një ëndërr. Partner i qëndrueshëm? Ne nuk po flasim për këtë. Më së shumti për disa miq dhe...

Gruaja nga Shkodra: Çfarë zbulova në shtrat që nuk po më lë të fle...

Ka njerëz që besojnë në magji, e të tjerë që këtë e quajnë “çmenduri” e prapambetje. Një grua beson se i kanë mallkuar shtëpinë...

“Djali nuk të ngjan” babai zbulon të vërtetën pas mesazhit në facebook

"Shiko se djali yt nuk të ngjan". Një frazë e shkruar në facebook, ka bërë që një punëtor 30 vjeçar t'i bëjë testin e...

Pse nuk duhet ta hiqni lëkurën rreth thonjve (sidomos me dhëmbë)

“Cuticles”, janë rritje të vogla të lëkurës, por ato mund të shkaktojnë dhimbje të madhe dhe veçanërisht bezdisje. Ata ndizen dhe “keqësohen” në sezonin...

Plumb në kokë shqiptares, kapet pas dy vitesh vrasësi

Policia ka arrestuar autorin e vrasjes së shqiptares Lavdije Kruja në qershor të 2016. Ajo u ekzekutua me një plumb në kokë, ndërsa u gjet...

Si mund ta dini a është fëmija majtak apo djathtak?

A është fëmija juaj majtak apo djathtak, mund të jetë e përcaktuar që në muajin e tetë të shtatzënisë, kanë treguar shkencëtarët. Hulumtuesit e Universitetit...

Video+18/ Të zhveshur mbi njëri-tjetrin, pamjet e turpshme të çiftit

Një video është kthyer virale në fare pak minuta pasi është hedhur në rrjet, teksa shihen dy të rinj të zhveshur mbi njëri-tjetrin. Videoja po...

Arsyet për gëzim e lumturi

Në dinamikën e shpejtë të jetës rrallë e ndalim veten dhe marrim frymë më krejt mushkëritë. Pikërisht për këtë arsye ndonjëherë ndihemi të zbrazët, të...

Video+18/ Punonjësit e kompanisë seks në zyrë, pamjet pushtojnë rrjetin

Dy punonjes te nje kompanie kanë kapur një moment të sikletshëm teksa dy punonjës në Tesco, janë filmuar duke kryer marrëdhënie seksuale në një...

Beqares i bie “bingo”, martohet me milionerin me një shikim

Një 32-vjeçare, e cila nuk kishte pasur fat në dashuri u kurorëzua në martesë me një milioner, fakt të cilin e zbuloi vetëm pas...