Nuk po ju ecën me atë që pëlqeni? Ja çfarë duhet të bëni për...

Ju që jeni zhgënjyer shpesh nga takimet e dështuara me dikë që pëlqeni, keni mundësinë të bëni disa gjëra që ndoshta mund t’ju ndihmojnë...

Video/ Puthje nga kodrat e liqenit për Shën Valentin

Kënga e njohur arbëreshe Lule-Lule nga Barcelona Gipsy Balkan Orchestra, hapi emisionin e sotëm “Stop” si himn ndaj dashurisë në ditën e Shën Valentinit. E pas...

Burrat që bëjnë këtë gjë janë më të mirët në seks!

Ne do t’ju japim një ndihmë: ajo nuk ka të bëjë me madhësinë e penisit. Çelësi për të qenë një dashnor i madh mund të...

Historia/ Si më la i fejuari 68-vjeçar për dashurinë e tij të vjetër

Një histori e çuditshme ka ardhur në adresë të psikologes së “The Sun” Deidre, ku një grua 64-vjeçare tregon se si e la burri...

Tri këshilla seksi që mund t’i provoni sonte për Shën Valentin

Si çift, presioni gjatë Shën Valentinit është mjaft i madh. Çfarë duhet t’i blejë atij/asaj për dhuratë? Në cilin restorant të shkojmë? Çfarë të bisedojmë? Dita...

Para 14 shkurtit, ish-ushtari vret të dashurën e tij (Foto)

Një ish-ushtar xheloz goditi për vdekje dashurën e tij të fëmijërisë pasi ajo postoi një fotografi të një unaze nga i dashuri i saj...

Çiftet që debatojnë mbeten bashkë

Nuk është një mesazh që mund të gjendet në kartolinat e Shën Valentinit, por studimi i fundit ka zbuluar se çiftet që debatojnëë mbeten...

E thotë studimi. Seksi më i mirë, pas kësaj moshe

Studimet mbi seksin, dhe raportin e individëve me të, kanë qenë të shumta, dhe marrin një vëmendje të veçantë nga audienca. Së fundmi, sipas të...

Çka duhet të dini nëse ai është i shkurorëzuar?

Para se të merrni vendim që të hyni në lidhje me mashkullin, i cili është i shkurorëzuar, patjetër duhet të bëni një hulumtim të...

“Bëra seks të hatashëm me shoqen e ngushtë të gruas, por ajo që pësova…”

LETRA E dashur psikologe Prej 5 vitesh jam i martuar me një grua të bukur, të mirë, e duam shumë njëri-tjetrin. Por një natë kur një shoku...