Pornografia false me pasoja serioze, fytyrat e aktorëve zëvendësohen me të dikujt tjetër

Gjatë javëve të fundit ka pasur një shpërthim të asaj që tashmë po njihet me emrin “deepfakes”; video pornografike të manipuluara, ku fytyra e...

Kur duhet braktisur partneri?

Në një moment ai është i vëmendshëm, dhe ju përkushton butësi dhe vëmendje, dhe pastaj, menjëherë më pas fillon të bërtasë në ju, sepse...

Shtang 20-vjeçarja: Bëra seks me burrin e tezes, por na kapi djali i tij...

Një 20-vjeçare ka nisur një romancë të fshehtë me burrin e tezes së saj, i cili është 40 vjeç. Por duket se i vetmi...

Gjeni pak kohë – po vijnë uljet e mëdha në Ramstor Mall!/FOTO

Më në fund erdhi kjo kohë e vitit. “Po pastrojmë, gjithçka nxjerrim jashtë!” porosisin nga Ramstor Mall, ku të martën fillon mania tradicionale e...

Ja si ndikojnë filmat porno në shtrat

Një studim i fundit i “Journal of Sexual Medicine” ka dalë në përfundimin se të shohësh filma në porno, i bëjnë mirë marrëdhënies suaj. Sipas...

Adelina Tahiri dhe jeta e saj e zhytur në luks (foto)

Adelina Tahiri është vetëm njëra nga këngëtare tona e cila siç duket nuk kursen fare kur është në pyetje paraqitja e jashtme. Madje as...

FOTO/ ‘Tërbohet’ prezantuesja, pozon 100% nudo

Para 12 vitesh, ajo beri xheloze shume femra, teksa shfaqej me një palë bikini të bardha, duke bërë dush në spektaklin “I’m A Celebrity…...

Ja 4 ushqimet që luftojnë rënien e flokëve

Ende ka shpresë për ju, me kushtin që të fusni disa ushqime të caktuara në dietën tuaj. Nëse konsumoni ushqimet e mëposhtme, ka shumë mundësi...

Adelina Tahiri merr një puthje (FOTO)

Nuk ka shumë javë që është martuar.Këngëtarja Adelina Tahiri zgjoi shumë reagime kur tregoi se do martohej me biznismenin maqedon 50 vjeçar. Sido që...

Njihuni me shqiptarin që i’a ‘ftohi’ edhe Vandamit

Në mesin e shqiptarëve që jetojnë në Suedi të cilët dallohen në sporte të ndryshme është edhe Fatmir Bajramaj i cili jeton dhe vepron...