Pse ju mungon ende ishi? Ja arsyet

Marrja e një pushimi pas një ndarjeje është e vështirë. Ndoshta doni të kontaktoni ish-in tuaj edhe një herë, ose ndoshta doni vetëm të shihni...

Shkenca: Vishni rroba seksi për t’u dukur më inteligjente

Femrat shpeshherë flasin se çfarë lloj rrobash duhet të veshin për t’u dukur më atraktive apo më të bukura. Por tani ekspertët pohojnë se femrat...

Zgjedhja e profesionit përcakton jetëgjatësinë e martesës

Njerëzit që ndjekin rrugë të caktuar karriere janë më të prirë që të përballen me probleme në martesë sesa të tjerët. Kjo është nxjerr nga...

“Forca” dhuroi bileta për kinemanë 3D për fëmijët e Fshatit të fëmijëve SOS

Fëmijëve nga Fshati i fëmijëve SOS i është mundësuar që të vizitojnë kinemanë “Cineplexx” dhe të shijojnë një pjesë të blokbasterëve aktual të Holivudit,...

Junaid Ahmad, djali që bën 200 selfie në ditë

Junaid Ahmad ka 50 mijë ndjekës në llogarinë e tij në Instagram. Ai pranon se është i dhënë tej mase pas tyre. 22 vjeçari ka...

Këto janë 5 gjërat që një mashkull nuk jua thotë kurrë! Zbulojeni!

Ekspertët kanë renditur disa gjëra që meshkujt i fshehin nga partneret e tyre. Ja një listë e atyre gjërave që duhet të dinë femrat për...

Shefi më dhuroi një natë të paharruar seksi, por më theu keq…

Një vajzë e re duket se ka rënë në ‘grackën’ e mashtrimeve për një vend punë më të mirë. Ajo provokoi shefin e saj...

Vejusha: Kam shkuar me 80 burra të martuar (dhe faji është i grave të...

Vejusha e një mjeku në Britani thotë se ka shkuar me të paktën 80 burra të martuar. Nëna e dy fëmijëve, Louise Van der Velde...

Vejusha 43-vjeçare që ka tradhtuar me 80 burra të martuar

E veja e një doktori ka bërë publike një seri historish tradhtie që ajo ka regjistruar me 80 burra të martuar: “Te jetoj jetën...

A mund të arsyetohen personat që gjithmonë vonohen?

Disa njerëz gjithmonë vonohen. Me siguri se e njihni një person me të cilin ndoshta dy javë paraprakisht e keni caktuar datën dhe orën...