Lëngu i këtij fruti do t’ju bëjë një bishë në shtrat!

Të gjithë meshkujt që kanë probleme me ereksionin ose duan të rrisin performancën e tyre seksuale, duhet të dinë se ka disa ushqime të...

Meshkujt të cilët ju bëjnë këto pesë pyetje janë bindshëm më të mirët në...

Orgazma e paharrueshme ju pret, nëse për të jeni të gatshëm të bisedoni. Ja sesi t’i shtroni pesë pyetje të cilat mund të avancojnë...

6 sekrete për të njohur “shokun/shoqen” e shpirtit tuaj

Para gjetjes së personit me të cilin do të ndani jetën, duhet të gjeni veten, më pas ta njihni dhe doni njëri-tjetrin në mënyrë...

A lindi puthja franceze në Francë? Ja si qëndron e vërteta

E keni menduar ndonjëherë se e ashtuquajtura puthja francezenuk ka lindur në Francë edhe pse emërtohet e tillë? Puthja franceze është një shprehje e mirë-njohur e dashurisë në shumë...

Ja si ta largoni stresin në punë

Byrek dhe salcë. Verë dhe sport.  Punë dhe stres. Të mësipërmet janë fjalë të cilat duken sikur shkojnë sëbashku; por nëse zyra të shkakton ankth,...

Nëse nuk dëshiron seks me ju, mashkulli do t’ju shikojë në këtë pjesë të...

Një studim interesant ka treguar se vendi ku sytë e një personi ndalen mund të jetë një shenjë që ju pëlqen. Edhe pse është e...

Qytetari gjen kuletën me mbi 2.500 Euro, ja çka bëri me to

Avni Thaqi, një qytetar nga Kramoviku i Rahovecit, të martën kishte dalë për ca punë të tij në Gjakovë dhe afër Stacionit të Autobusëve...

Zvicerani Dr. Hans Küng: “Nuk mund ta mohojmë se Muhamedi është udhëzimi i vërtetë...

Teologu bashkëkohor zviceran dr. Hans Küng, i cili ndër të tjera është i njohur për pretendimet dhe bindjet e tij se Isai (Jezusi) ishte...

Patrisi ia bënë Tunës perfekte këtë të shtune

Altuna Sejdiu-Tuna mund të quhet femër me fat. Zoti është treguar mjaftë bujar me këngëtaren shqiptare. I dha zërin, pamjen, fatin e jetës dhe po...

Kush ia mundëson jetën luksoze Xhakartës së “O sa mirë”?

Kaqurrelëse, e bukur, përvëluese...E tillë është aktorja e re Arta Elezaj, e cila u bë e njohur përmes serialit "O sa mirë". Arta, dikur ka...