Ky është biznesmeni nga Arabia Saudite që ka dhënë 16 miliard $ për muslimanët

Mbrëmë përmes SnapChatit, biznesmeni nga Arabia Saudite, Sheikh Suleiman al-Rraxhi ka treguar se ka dhuruar 16 miliard$ apo 60 miliard rijal për bamirësi. Ky lajm...

Pastruesi në Dubai e kthen një çantë plotë me diamante në polici/VIDEO

Një pastrues Indian ishte në detyrë kur hasi mbi një çantë në Al Qusais, Dubai. Për kuriozitet, ai e hapi çantën dhe e gjeti...

Anxhela Peristeri e thotë troç: Mes shqiptarëve dhe grekëve, në shtrat janë më të...

Këngëtarja me origjinë korçare Anxhela Peristeri është rikthyer dy vitet e fundit në Shqipëri, pas një periudhe të gjatë në Greqi. Ajo është shpallur fituese...

E dashura xheloze i pret p… të dashurit të saj/FOTO

Një grua xheloze dyshohet se ka prerë penisin e të dashurit të saj, pasi ka parë që ai i ka bërë komplimente një gruaje...

Ekskluzive: Në këtë lokacion do të mbahet koncerti i Rita Orës në Prishtinë

Rita Ora do të prezantohet me një koncert me rastin e dhjetëvjetorit të Pavarësisë së Kosovës, shkruan KultPlus. Ky koncert do të mbahet më 17...

Nusja shqiptare: Vjehrra nuk ma fal kurrë që nuk pranova të ndërroj…

Edhe pse është viti 2018 në vendin tonë ka ende familje që dëshirojnë që fëmijët e tyre me patjetër të marrin partnerë të të...

Brenda shtëpisë së Adelina Tahirit dhe burrit të saj, biznesmenit 50 vjeçar

Këngëtarja Adelina Tahiri dhe tashmë burri i saj biznesmeni 50 vjeçar, Serjozha Markov po bëhen gati të hyjnë në shtëpi të re. Ishte vetë Adelina...

Rrëfehet 33 vjeçari: Me mua dhe ish të dashurin e saj, ish e dashura...

Një burrë 33 vjeçar ka rrëfyer për The Sun se është në lidhje prej tre vjetësh me një vajzë, por që gjërat mes tyre...

Si ndodhi që iki nusja në Gostivar ditën e martesës !

Një dukuri jo e zakonshme ka filluar të përsëritet viteve të fundit tek shqiptarët në Maqedoni. Shumë dasma në një kohë të shkurtër, shume...

Shpërndajeni sa më shumë: Profesori shqiptar dërgon fëmijët për shërim në Amerikë, ja kontaktet!

NJoftim, Prof.Dr. Mazllum Belegu bënë thirrje që të lajmerohen në numrin e tij 049 dhe ‎044 126 065 të gjithë ata prindër që kanë fëmije...