Gazetarja frymëzon gjithë publikun: Po, isha me kancer! Nuk kam turp pse po mbaj...

Janë të shumtë ata që ndjekin emisionin “Le Iene” në Mediaset. Prej më shumë se dy muajsh, gazetarja Nadia Toffa mungonte. Ajo ka dal...

‘The Indipendent’ zbulon vajzën shqiptare, prostitutë në Evropë. Historia e saj do t’ju lerë...

Që nga Akti i Skllavërisë Moderne të vitit 2015, çështjet e trafikimit të qenieve njerëzore dhe të skllavërisë së detyruar janë bërë më të...

Historia +18/ Pasi bëra seks me kunatën, zbulova se …

Një ‘furtunë’ e madhe e pret një familje nëse dalin disa të vërteta të fshehura…Bëhet fjalë për një burrë 47 vjeç i cili vite...

FOTO/ Çfarë po ndodh me prostitutat në Red Light District? Fytyra të çara dhe...

E vërteta rreth grave në dritaret e Amsterdamit duket të jetë shumë mister, ku disa punonjëse seksi thyejnë mitin e “budallait të lumtur”. Gratë që...

Nëse partneri juaj bën këto 7 gjëra, po flirton me kolegen e punës

Ekspertët vazhdojnë edhe na hapin sytë, për të kuptuar sjelljen e partnerit tuaj. Nëse partneri juaj, bën këto 7 veprime, tregon se ndonjë kolege po...

Historia nga Kopliku që nervozoi rrjetin: Për Shën Valentin do ta…

“Do të të dua në varfëri dhe pasuri” është premtimi që bëjnë të dashuruarit, por shpeshherë materializmi është fajësuar si problem që e kanë...

FOTO/ Menaxheri shqiptar çmendet kur ia sheh gjoksin Marina Farës

Marina Fara vazhdon te mbetet një nga modelet më seksi që ka Shqipëria. Bukuroshja shqiptare shpesh herë poston foto në rrjetet sociale ku ajo...

Noizy, në ring për Florian Markun

Mes shumë shqiptarëve të pranishëm në arenën e Linzit në Austri, ku Florian Marku mposhti mbrëmjen e të shtunës boshnjakun Dzevad Mutfic, ishte edhe...

Erik Fullani: Kam paguar për të bërë seks me një femër

I ftuar në PopCulture këtë të shtunë ka qenë Erik Fullani, djali i ish guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullani. Eriku, djali i cili...

Floriani feston ditëlindjen, ja sa vjeç u bë

Këngëtari Florian Beqiri qysh në moshë të re u fut në tregun e muzikës. Edhe pse i ri në moshë, ai arriti që shumë shpejt...