Bosi shqiptar mbulon moderatoren me 500-she lejla në video live

Moderatorja Dojna Mema ka qenë sot live në “Instagram” me Erik Fullanin i cili i është përgjigjur pyetjeve të shumta që kanë bërë fansat,...

FOTO/ Ilda Bejleri ‘lë’ studion sportive dhe ka një super mundësi të re

Moderatoren e njohur sportive, tashmë do e shohim në një ‘version’ të ri. Ilda Bejleri duket se krah studios sportive do të shikojmë edhe në...

Tri dhomat më të bukura të hoteleve në botë – të përsosura për një...

Bëhuni gati për t’u inspiruar për muajin e mjaltit sepse dhomat më seksi të hoteleve anë e mbanë botës janë zbuluar! Çmimet vjetore “Mr &...

Këto janë shenjat që tregojnë se ai ju pëlqen edhe pse nuk e thotë

Arrini dot ta kuptoni ku dikush bie në dashuri me ju? Shumë njerëz mendojnë se munden, por shenjat nuk janë gjithmonë aq të qarta...

Veprimet që duhet të evitoni patjetër kur jeni në intimitet

Poshtë çarçafëve rregulli i parë është që nuk duhet të veproni vetëm në bazë të imagjinatës, por duhet të jeni shumë të lirshme. Ta lini...

Deri në ç’moshë keni kohë të krijoni të pasme perfekte?

Çdo pjesë e trupit tonë ndikohet nga graviteti dhe aktiviteti i qelizave. Megjithatë, ka mënyra për t’i mbajtur të pasmet në formë edhe me...

Portman: Kam 100 rrëfime për ngacmime seksuale në Hollywood

Aktorja e famshme, Natalie Portman, ka thënë se ka 100 tregime të ndryshme për ngacmimet seksuale që ndodhin në Hollywood. Aktorja që ka fituar Oscar-in...

Mes luksit e miliarda dollarëve, ja familja shqiptare më e pasur në botë (FOTO)

Aktori shqiptar Blerim Destani dhe familja e tij janë ndër më të pasurat në botë ku pasuria e tyre marramendase krahasohet me atë të Silvio...

Memeti shkatërron fasadën e tre pallateve pasi pronari i mbeti borxh! (VIDEO)

Punëtori Alim Memeti ka bërë një veprim jo të zakonshëm, por të arsyeshëm sipas tij. Ai pasi që ka përfunduar punën për të cilën ishte...

Pornografia false me pasoja serioze, fytyrat e aktorëve zëvendësohen me të dikujt tjetër

Gjatë javëve të fundit ka pasur një shpërthim të asaj që tashmë po njihet me emrin “deepfakes”; video pornografike të manipuluara, ku fytyra e...