Nëse partneri juaj bën këto 7 gjëra, po flirton me kolegen e punës

Ekspertët vazhdojnë edhe na hapin sytë, për të kuptuar sjelljen e partnerit tuaj. Nëse partneri juaj, bën këto 7 veprime, tregon se ndonjë kolege po...

Historia nga Kopliku që nervozoi rrjetin: Për Shën Valentin do ta…

“Do të të dua në varfëri dhe pasuri” është premtimi që bëjnë të dashuruarit, por shpeshherë materializmi është fajësuar si problem që e kanë...

FOTO/ Menaxheri shqiptar çmendet kur ia sheh gjoksin Marina Farës

Marina Fara vazhdon te mbetet një nga modelet më seksi që ka Shqipëria. Bukuroshja shqiptare shpesh herë poston foto në rrjetet sociale ku ajo...

Noizy, në ring për Florian Markun

Mes shumë shqiptarëve të pranishëm në arenën e Linzit në Austri, ku Florian Marku mposhti mbrëmjen e të shtunës boshnjakun Dzevad Mutfic, ishte edhe...

Erik Fullani: Kam paguar për të bërë seks me një femër

I ftuar në PopCulture këtë të shtunë ka qenë Erik Fullani, djali i ish guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullani. Eriku, djali i cili...

Floriani feston ditëlindjen, ja sa vjeç u bë

Këngëtari Florian Beqiri qysh në moshë të re u fut në tregun e muzikës. Edhe pse i ri në moshë, ai arriti që shumë shpejt...

Ish-ylli i Liverpulit poston video ‘të nxehta’ me gruan, ja sa para fiton në...

Ish-futbollisti i Liverpool, Jermainë Pennant, 35 vjeç, ka nxjerr online një seri videosh “hard” të xhiruara me gruan e tij Alice Goodwin, 32 vjeç,...

Çfarë është “Deja Vu” dhe pse na ndodh shpesh?

Të gjithëve na ka ndodhur të përjetojmë një Deja Vu të paktën një herë të vetme në jetën tonë. Akoma ka shumë mister në lidhje...

Ky robot seksi qesh me shakatë tuaja dhe ua pastron enët (Video)

Kompania me bazë në Kinë, Exdoll, ekspozoi robotin më të ri seksual dhe të zgjuar, të aftë për të bërë biseda të vogla me...

Atlete per ditën e madhe të dasmës

“Po unë e dua”, por jo dhimjes së këmbëve! Midis tendencave të vitit 2018 për këpucët e dasmës, ka edhe atlete, që të mos...