Në sauna, pas pune me kolegët!

Në Gjermani, Holandë dhe Finlandë, kolegët shpesh ndajnë ambientet e saunave së bashku pas orëve të lodhshme të punës. Titujt dhe vjetërsia në punë...

Pse nuk ju ecën në dashuri? Këto janë arsyet

Sipas terapistes së çifteve, Laura Berman njerëzit lëndojnë veten e tyre duke menduar : “E meritoj vuajtjen”. Pakënaqësitë që njeriu ka ndaj vetes i pasqyron...

Çfarë do të thonë ëndrrat për ish të dashurin tuaj?

Ju ka ndodhur që pas ndarjes të ëndërroni të dashurin tuaj? Nuk mund ta “hiqni qafesh” ish-in tuaj. Ja çfarë thonë disa nga ëndrrat më...

Rrjedhin në internet fotot eksplicite të gazetares së famshme amerikane

Në internet kanë rrjedhë foto eksplicite të gazetares së famshme amerikan Holly Sonders. Disa nga fotografitë e gazetares së Fox Sports, specialiteti i së cilës...

Mosha kur çiftet kryejnë më shumë marrëdhënie seksuale

Është mëse e qartë që kur njeriu bëhet prind jeta e tij ndryshon totalisht. Kujdesi për fëmijët është një angazhim shumë i madh, që kërkon...

Sjelljet e xhelozisë që i urrejnë meshkujt

Kur e dashuroni vërtet dikë është e vështirë të kontrollosh edhe xhelozinë, por mos harroni se meshkujt nuk i duan këto sjellje xhelozie të...

Cilat janë reziqet për fëmijët mbi tastierë? Mbahen punëtori për sigurinë online

Më 18 dhe 19 prill në kolegjin Jahja Kemal është mbajtur punëtoria në temë 'Sfidat e internetit për sigurinë online të fëmijëve dhe nxënësve'...

Milaim Zeka: Ku e ka shkel Turku me magaric aty ska civilizim! (VIDEO)

Milaim Zeka: Ku e ka shkel Turku me magaric aty ska civilizim, kështu ka deklaruar në emisionin e Arian Canit gazetari Milaim Zeka duke...

Meda imiton Ramushin, do të shkriheni së qeshuri (Video)

Këngëtari i njohur shqiptar, Mehedin Përgjegjaj, i njohur si Meda, në një video të publikuar në internet shihet teksa imiton në mënyrë fantastike kryeministrin...

Mendoi se i është futur merimanga në të brendshme, gazetarja gjatë transmetimit live tregon...

Prezantuesja e një televizioni rumun ka shokuar shikuesit, kur zbuloi më shumë se që duhej derisa lëvizte fustanin nga frika se i është futur...