Skandal/Martesë mes homoseksualëve në Mekë, policia arreston personat, gjyq me varje(VIDEO)

Policia saudite ka njoftuar se ka arrestuar të gjithë të përfshirët në një “martesë të dy personave të gjinisë së njëjtë”, afër qytetit të...

Ja kush është drejtoresha sexy e burgut të grave (FOTO)

Pas shkarkimit pa motivacion i Xhoi Jakaj si drejtoreshë e burgut të grave, një tjetër grua është vendour në krye të kësaj drejtorie. Bëhët fjalë...

Tmerr në kopshtin zoologjik, ariu i murrmë masakron turistin (Video)

Në një kopësht zoologjik në Tajlandë njerezit kanë parë film horror me sy kur nje turist ka rënë brenda rrethimit ku gjendej një ari...

U mbet me mbrojt gruaja, se s’ka shqiptar që ka qejf sytë me ja...

Kimete Berisha   U mbet me mbrojt gruaja, se s’ka shqiptar që ka qejf sytë me ja pa. Plus halli i saj milionerja del e thotë se...

Rrëfimi i Mahmut Feratit që të përlot (VIDEO)

Këngëtari Mahmut Ferati ishte i ftuar në n’ZOOM. Ai foli rreth risive të tij muzikore, përcjell arbresh.info. Mes tjerash këngëtari i muzikës popullore foli edhe për...

Ahmeti përkujton Hoxhë Jakup Asipin në 12 vjetorin e vdekjes

Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti ka kujtuar sot Hoxhë Jakup Asipin në 12 vjetorin e vdekjes. “12 vite pa praninë fizike të Hoxhë Jakup Asipit,...

Motra e Adelina Tahirit i hidhet në përqafim dhëndrit milioner! (FOTO)

Viti 2017 ishte vit i martesave! Edhe Adelina Tahiri ishte ajo që i dha fund beqarisë ndërsa kurorëzoi dashurinë me të dashurin e saj,...

Vajza shqiptare nga Suedia kërkon prindërit e saj biologjikë pas 36 viteve

Tanja, është një vajzë shqiptare nga Peja e cila jeton dhe vepron në Suedi. Historia e saj plot emocion, tregon për një vajzë të...

Ish-piloti i CIA-s jep deklaratën ‘bombë’: Në Hënë jetojnë 250 milionë njerëz (VIDEO)

Një ish-pilot i CIA ka shokuar publikun me një deklaratë ku ai pohon se hëna është një vend ku ka jetë, dhe aty jetojnë...

Vajza seksi e ‘pashait shqiptar’, 18-vjeçarja që shkakton ‘tërmet’ në rrjet

Është vetëm 18-vjeçe, por bën padyshim pjesë në fëmijët më të pasur dhe më të bukur të politikanëve shqiptarë. Bëhet fjalë për Treisi Peçin, vajzën...