Rrëfehet vejusha që ka shkuar me 100 burra të martuar: Ja pse e bëj/FOTO

Një joshëse seriale e burrave të martuar ka treguar se si jeton në të gjithë botën për t’u lidhur me të dashurit e saj...

Si i’a fut duart presidenti Meta, gruaja e tij Monika flet pa dorashka/VIDEO

Në intervistën e saj të fundit në Zjarr Televizion në programin e Ismet Drishtit “Shkruaje në Akull”, zonja e parë e Republikës dhe njëkohesisht...

Djali kërkon të PËRQËNDROHET në leksion, PAMJA që i del përballë e bën për…

Zakonisht në universitetet shqiptare, numri i femrave në leksion është më i madh se ai i meshkujve. Ka nga ato vajza të cilat vishen shumë...

Gruaja i hap derën të PASTREHUT, pas 2 javësh sheh MREKULLINË në kuzhinë

Në Minneapolis, Shtetet e Bashkuara, Abi ka një kafe të quajtur Abi’s Café. Përveç të qenit pronare, gruaja gjithashtu punon brenda ambienteve dhe i...

“Dashuria nuk njeh moshë”, gjyshja 72 vjeçe dashurohet me 19 vjeçarin

Nuk e kanë thënë kotë që dashuria nuk njeh moshë. Dhe pikërisht këtë shprehje e vërteton më së miri historia e Almeda Errell, nga...

Shet trupin për të paguar semestrat në universitat, ja kush është studentja?

Louise punon si prostitutë. Ajo ka një borxh prej 20 mijë dollarësh të mbetur nga tarifat e papaguara të universitetit. Në një intervistë të...

Mos i tregoni kurrë këto detaje për partnerin!

Fakti që jeni me dikë që ju do dhe respekton ju bën shumë entuziastë dhe dëshironi t’i tregoni çdo gjë për atë çka ndjeni...

“Shtëpi pa qira në këmbim të seksit”/Babai i 4-fëmijëve ofertë “të çmendur” për gratë...

Një baba i katër fëmijëve ka pranuar të lejojë që gratë të qëndrojnë në shtëpin e tij pa qira, në këmbim të favoreve seksuale...

E TRADHTON burri me vajzën e re, biseda e gruas e dashnoren është e...

Thuhet se tradhtia në çift ndodh kur ndjenjat kanë mbaruar në një martesë apo edhe kur gjërat bëhen monotone. Justifikimet nga femrat dhe meshkujt të...

Bashkësia Fetare Islame sqaron për fekondimin artificial in-vitro

Pyetja: Es-selamu alejkum.  Jemi të interesuar të dimë përgjigje zyrtare rreth dispozitës islame për Statusin e  fekondimit artificial in-vitro sipas sheriatit islam, më konkretisht, femra me...