Imami shqiptar: Myslimanët gjatë verës të rrinë brenda, “për të mos u provokuar nga...

Ai kundërshton vendosmërisht ISIS-in, sepse islami, thotë ai, është kundër dhunës mbi civilët. Është njëri ndër imamët e pakët shqiptarë e të tjerë në...

Tuna ndryshon profesion (FOTO)

Tuna njihet për stilin e muzikës së saj që shpeshherë ishte edhe më i shfrenuari në treg. E me këtë karakteristikë ajo arriti të bëhej...

Erdogan: Lëreni alkoolin, pija jonë nacionale është ‘ajrani’

Presidenti turk Recep Tayyip Erdogan po vazhdon luftën e tij kundër alkoolit. Së fundmi, ai ka paralajmëruar rritjen e taksave për alkoolin. Në një video të...

Djali: E dashura ime akoma po shkon me ish të dashurin e saj, si...

Rrëfimi i djalit: Ajo është 22 vjeçare dhe e ka bërë vetëm me një mashkull. Ai është një 42 vjeçar dhe ajo më thotë se...

Fshati që fsheh të vërtetën tronditëse: Aty jetojnë 100 pedofilë të tmerrshëm, nuk guxojnë...

Paramendoni derisa jeni duke vozitur me veturë dhe ndaleni në një fshat, duke mos ditur se më shumë se gjysma e banorëve janë të...

Kosovari që jeton me ujqër, njëri nga ta quhet Trump (VIDEO)

Hysni Rexha nga fshati Osekhillë e Gjakovës jeton me ujq. Ai ka katër ujq, ku njërit pre tyre i ka vendosur emrin Trump. Ai ka...

Bëhuni gati se bora dhe acari po vijnë

Moti paradite do jetë i ndryshëm dhe me mjegulla e me diell, në pjesët perendimore do ketë të rreshura të shiut e në viset...

Nga Sllatina me “Hallakamë” (VIDEO)

Pas “Trileqe”, Ardit Elmazi nga Sllatina vjen me një tjetër hit të titulluar ” Hallakama” me një video spot perfekt dhe me interpretim briliant...

Prindër, zgjohuni sa jeni akoma në kohë! Duhet ta lexoni patjetër!

Është shumë e rëndësishme që të gjithë prindërit ta lexojnë këtë! E mërkurë, ora 8.00. Arrita në kohë në takimin me prindër në shkollën e...

Jo Duda Balje, kjo është deputetja më e bukur në Kuvend (FOTO)

Duda Balje tashmë personifikohet si deputetja më e bukur dhe seksi në Kuvendin e Kosovës. Ajo komentohet më shumë për fizikun sesa për punën që...