Stjuardesa më e bukur e Emirates “ndez” Instagramin

Foto poshtë palmave, pranë ujëvarave dhe duke parë perëndimin e diellit nëpër vende ekzotike. Me imazhe të tilla është i mbushur Instagrami i stjuardesave të...

Nga larës i makinave arriti të bëhet biznesmenë milionerë, historia frymëzuese e 40-vjeçarit…

Nga rrugët e dhunshme në lindje të Londrës në drejtimin e një biznesi që e bën atë të punojë me njerëzit më të pasur...

Harrojeni hashashin, kjo është bima që rritet tek ne dhe kushton 50 mijë euro...

Mendoni se hashashi është bima e vetme me vlerë për momentin, e cila mund të çojë drejt pasurimit, ose le të themi, ndryshimit të...

Si duket jeta kur jeni të martuar dhe nuk çoni dashuri?

Edhe pse e duan njëri-tjetrin, ky çift nuk ka pasur kurrë marrëdhënie seksuale në lidhjen e tyre. Bashkëshorti ishte kaq i dëshpëruar sa kërkoi këshilla...

Shqiptarët thyejnë një tjetër rekord, të parët në rajon për … ditët e pushimit

1 Maji është një ditë simbolike për mbrojtjen e të drejtave të punonjësve në mbarë botën. Në Shqipëri, prej vitesh e ka humbur simbolikën...

Këpucët të freskëta sikur të reja: Truqet se si t’i shmangni aromat e pakëndshme...

Kur vjen koha e bukur dhe fillojmë të mbathim këpucë pa çorape, shumica ballafaqohen me aromën e pakëndshme të shputave. Ja si ta pengoni...

Tmerr në Francë, e mitura përdhunohet dhe vritet nga 45-vjeçari

Horror në Francë! Një vajzë 13 vjeçe, u përdhunua dhe u vra në veri të Francës, nga një burrë për të cilin u zbulua...

Ushtaret femra çmenden kur vizitohen nga Kim Jong Un, çka bëjnë ato… (Video)

Ai së fundmi u zotua se do ti jap fund armiqësisë me Korenë Jugore. Mbase për ata që jetojnë në sisteme demokratike ose që kanë...

Pasaniku shqiptar tregon pamjet nga shtëpia e tij përrallore në Tiranë/FOTO

Djali i biznesmenit shqiptar Irfan Hysenbelliu, Fatmiri, është shndërruar në një nga personazhet më të klikuar të mediave sociale dhe portaleve online. Dhe kjo jo...

Studentja shiti virgjërinë për 1 mln euro, fejohet me pasanikun që e pagoi për...

Një studente franceze e cila nxori në ankand virgjërinë online ka përfunduar e fejuar me biznesmenin që e pagoi për seks. Jasmina, 20 vjeç, nga...