‘Lajm urgjent’!!/ Keni përdorur ‘Paracetamol 500 mlg’? Zoti ju ndihmoftë. SMS që po çmend...

Një njoftim urgjent është bërë publik ditën e sotme në rrjetet sociale, ku denoncohej një ilaç, paracetamol, i cili nëse konsumohet është vdekjeprurës. Pas...

Publikohen shifrat marramendëse të fitimeve nga serialet turke

Serialet turke po shënojnë të ardhura marramendëse nga shitja në shumicën e shteteve të botës. Sipas një artikulli të publikuar se fundmi nga Agjencia Anadolu...

Burri që jeton me 13 gra dhe të gjitha janë shtatëzëna- familja që çmendi...

Ky burrë jeton në Indi bashkë me 13 gratë e tij. Interesant është fakti se të gjitha gratë janë shtatëzënë në të njejtën kohë. Sigurisht...

Gruaja ndjek 240 km burrin dhe e kapi me “pelë për dore” (VIDEO)

Një grua e xhindosur është konfrontuar me bashkëshortin e saj tradhtar dje të dashurën e tij, pasi kishte udhëtuar për 240 km me të...

Mos pranoni të fejoheni nëse nuk i keni diskutuar më parë këto tema me...

Nëse ju dhe partneri juaj fejoheni, temë e diskutimeve tuaja do të jenë pastaj planet për martesë, ku do e bëni dasmën, lista me...

Rrëfen 21 vjeçarja: Kam pasur marrëdhënie seksuale me mikun tim gjatë pushimeve, por ai...

Një vajzë 21 vjeçare, për The Sun ka treguar se si ajo ka kryer marrëdhënie seksuale me një mik të saj në pushime. Por, ajo...

Fotot e fundit plotë dashuri të deputetes së Parlamentit të Kosovës (FOTO)

Duda Balje është njëra ndër deputet më joshëse të Kuvendit. Pasi ka siguruar me sukses votat për të qenë pjesëmarrëse edhe në legjislaturën e...

Skandal/Martesë mes homoseksualëve në Mekë, policia arreston personat, gjyq me varje(VIDEO)

Policia saudite ka njoftuar se ka arrestuar të gjithë të përfshirët në një “martesë të dy personave të gjinisë së njëjtë”, afër qytetit të...

Ja kush është drejtoresha sexy e burgut të grave (FOTO)

Pas shkarkimit pa motivacion i Xhoi Jakaj si drejtoreshë e burgut të grave, një tjetër grua është vendour në krye të kësaj drejtorie. Bëhët fjalë...

Tmerr në kopshtin zoologjik, ariu i murrmë masakron turistin (Video)

Në një kopësht zoologjik në Tajlandë njerezit kanë parë film horror me sy kur nje turist ka rënë brenda rrethimit ku gjendej një ari...