Fotografitë e dasmës në sytë e mysafirëve

Shpesh është thënë se bukuria është tek sytë. Fotografi Peter Adams – Shawn ka bërë emër duke kapur reflektimet e ngjarjeve në sytë e...

Këto janë situatat e sikletshme që ndodhin gjatë seksit

Tema e seksualitetit është një ndër më delikatet dhe më të sikletshmet për tu diskutuar. Një mori me pyetje iu lindin si meshkujve edhe...

”Dame Tu Cosita Challenge” po pushton botën (VIDEO)

Jeni mësuar të shihni ”Ice Bucket Challenge” dhe ”The Floor is Lava”, sfida këto të cilat morën dhenë që nga shfaqja e tyre për...

Burri i kërkoi të bënin seks, gruaja i pret penisin me thikë buke

Një grua i preu me thikë penisin bashkëshortit të saj, pasi ai u kthye në shtëpi dhe filloi t’i kërkonte të bënin seks. Gruaja 47-vjeçare...

Zbuloni gjërat më të çuditshme të harruara në taksi

Dhëmbë false, bizhuteri dhe veshje dasme Nëse në pranverë, shtohet shpërqendrimi dhe konfuzioni, nuk ka shpëtim për ata që harrojnë sendet e tyre personale, të...

Njihuni me gjimnasten më të bukur shqiptare që punon në Bashkinë e Tiranës/FOTO

Riselda Selaj, është padyshim një ndër sportistet më të bukura shqiptare. Mjafton të shikoni fotot dhe padyshim që do të jeni dakord me këtë....

Gruan e kapa në rrush, më fliste për moral, më tradhëtoi idiotja!

Babai i 3 vajzave nga Kavaja, rrëfeu për herë të parë në një emision, live se e ka kapur në flagrancë të shoqen me...

Në sauna, pas pune me kolegët!

Në Gjermani, Holandë dhe Finlandë, kolegët shpesh ndajnë ambientet e saunave së bashku pas orëve të lodhshme të punës. Titujt dhe vjetërsia në punë...

Pse nuk ju ecën në dashuri? Këto janë arsyet

Sipas terapistes së çifteve, Laura Berman njerëzit lëndojnë veten e tyre duke menduar : “E meritoj vuajtjen”. Pakënaqësitë që njeriu ka ndaj vetes i pasqyron...

Çfarë do të thonë ëndrrat për ish të dashurin tuaj?

Ju ka ndodhur që pas ndarjes të ëndërroni të dashurin tuaj? Nuk mund ta “hiqni qafesh” ish-in tuaj. Ja çfarë thonë disa nga ëndrrat më...