A ka dikush që i ndihmon Mesudit 6 vjeçar nga Kumanova, familja pa kulm...

Një familje 5 anëtarëshe në Kumanovë jeton në gjendje të rëndë. Ajo alarmon për ndihmë, pasi që nuk mund të përballojë dimrin. Kjo familje...

As seksi, as tradhtia, as paratë: Shkaktari nr. 1 për dështim të martesave dhe...

Me siguri as që do t’ju bjerë në mend, mirëpo kur mendoni më mirë – do ta kuptoni. Edhe nëse do të mendonit se problemi...

Një restorant në Beograd shërben vetëm ushqim nga vendet që se njohin pavarësinë e...

“Pavle Korcagin” është një restorant familjar në Beogradin qendror, kryeqytetin e Serbisë. Pika unike e këtij restoranti është menyja e saj e ndryshme ndërkombëtare,...

Macja më famshme në botë fiton 710 mijë dollarë dëmshpërblim

Pronarët e një mace të famshme, e cila u bë virale në internet prej reagimeve, kanë fituar gjyqin për të drejtën e autorit mbi...

Rrëfehet Xhensila: Ja kush ma ‘lypi’ me 250 mijë euro

Ish banorja e Big Brother Albania, Xhensila Pere, e ftuar në emision PopCulture në Top Channel ka zbuluar detaje nga jeta e saj private. Bukuroshja...

Familja nga Shkupi apelon: Na ndihmoni ta gjejmë djalin tonë 15 vjeçar

Një familje nga Shkupi po kërkon ndihmë, po kërkon të birin për ditën e tretë me radhë. Shaban Limanovski, i lindur në vitin 2002, u...

Ky është tetovari me orën prej 800 mijë euro, ishte dizajnuar për Nadal! (FOTO)

Ora të cilën e mbanë në dorë Blerim Destani, ishte dizajnuar për teniserin kampion Rafael Nadal, nga Richard Mille. Orëbërësi ia kishte propozuar sportistit atë...

Burri zbuloi se e tradhtonte, 35-vjeçarja nga Vlora e rrahë dhe e mbyllë në...

Një grua 35-vjeçare ka dhunuar bashkëshortin e saj në Babicë të Vlorës. Gazetari i “Aldo Morning Show” raporton se burri është detyruar të dalë...

Si u rrah kik boksieri shqiptar në Zvicër nga rivalët zvicëran – VIDEO

Kampioni i shumëfishtë në kick boks dhe tani trajner i këtij sporti, shqiptari nag Kosova, Shemsi Beqiri ishte sulmuar në muajin shkurt të vitit...

Takohen dy miliarderë shqiptarë, njëri nga Tetova, tjetri nga Tirana! (VIDEO)

Të gjithë e mbajmë mend përmendjen e dy biznesmenëve të fuqishëm në tekstin e këngës më të fundit të reperit Noizy. Tek “Gjuha e...