Rrëfimi i Mahmut Feratit që të përlot (VIDEO)

Këngëtari Mahmut Ferati ishte i ftuar në n’ZOOM. Ai foli rreth risive të tij muzikore, përcjell arbresh.info. Mes tjerash këngëtari i muzikës popullore foli edhe për...

Ahmeti përkujton Hoxhë Jakup Asipin në 12 vjetorin e vdekjes

Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti ka kujtuar sot Hoxhë Jakup Asipin në 12 vjetorin e vdekjes. “12 vite pa praninë fizike të Hoxhë Jakup Asipit,...

Motra e Adelina Tahirit i hidhet në përqafim dhëndrit milioner! (FOTO)

Viti 2017 ishte vit i martesave! Edhe Adelina Tahiri ishte ajo që i dha fund beqarisë ndërsa kurorëzoi dashurinë me të dashurin e saj,...

Vajza shqiptare nga Suedia kërkon prindërit e saj biologjikë pas 36 viteve

Tanja, është një vajzë shqiptare nga Peja e cila jeton dhe vepron në Suedi. Historia e saj plot emocion, tregon për një vajzë të...

Ish-piloti i CIA-s jep deklaratën ‘bombë’: Në Hënë jetojnë 250 milionë njerëz (VIDEO)

Një ish-pilot i CIA ka shokuar publikun me një deklaratë ku ai pohon se hëna është një vend ku ka jetë, dhe aty jetojnë...

Vajza seksi e ‘pashait shqiptar’, 18-vjeçarja që shkakton ‘tërmet’ në rrjet

Është vetëm 18-vjeçe, por bën padyshim pjesë në fëmijët më të pasur dhe më të bukur të politikanëve shqiptarë. Bëhet fjalë për Treisi Peçin, vajzën...

I dhanë nuse me zor, dhëndri shpërthen në lot (Video)

Një dhëndërr indian është filmuar duke qarë pasi është detyruar të martohet pa dëshirën e tij me një grua që nuk e njihte fare....

Kjo është shqiptarja e vetme që ka aeroplan privat (FOTO)

Emina Çunmulaj, modelja e njohur shqiptare, e martuar me miliarderin Sam Nazarian, ka kënaqësinë që ta përdorë sa herë të dojë edhe avionin e...

Njihuni me shqiptarin e parë të punësuar në Samsung

Studenti i vitit të dytë në Fakultetin e Shkencave Kompjuterike dhe Inxhinierisë në Prishtinë, Durim Klaiqi, është punësuar në kompaninë e njohur botërore, Samsung,...

Çmenden femrat suedeze. Ja çfarë kërkojnë gjatë punës me ligj…

E dimë që kjo duket e çuditshme, ashtu është dukur edhe për shumë persona të cilët e kanë quajtur këtë një kërkesë aspak normale...