Shtirej si miliarder dhe vidhte femrat që i joshte, kërkohet në gjithë Evropën (FOTO)

Një vajzë 29-vjeçare nga Norvegjia ka folur hapur në media për të demaskuar një mashtrues që tani po kërkohet në shumë vende të Evropës. Ajo...

A lejohet të agjëroshë pa syfyr?

Pyetje: ”A është e lejuar të agjërojë pa ngrënë syfyr? Allahu ju shpërbleftë me të mira.” Përgjigje: ”Është e rekomanduar për agjëruesin që të hajë...

E tmerrshme: Sipas zakonit në këtë vend duhesh të kryesh marrëdhënie me burrin në...

Ne shume vende te botes ka zakone mjaft te cuditshme, per sa u perket marredhenieve seksuale. Keto fakte mbi seksin vertet do te mund...

Shkencëtarët: Konsumi i duhanit mund t’ua tkurrë madhësinë e penisit

Ekspertët kanë paralajmëruar për efektin negativ të konsumimit të duhanit kundrejt penisit të burrave. Duke folur ekskluzivisht në Mirror Online, ekspertët kanë zbuluar efektet e...

Dy metodat efektive për të hequr nga sheqeri në çaj dhe kafe

Mund të tingëllojë e çuditshme për shumë njerëz, por shkencëtarët thonë se filxhani i çajit nuk ka nevojë për një lugë sheqeri. Një studim i...

Shefqet Krasniqi tha se janë të ndaluara marrëdhëniet gjatë Ramazanit: I reagojnë teologët, lejohet...

Një deklaratë e imamit Shefqet Krasniqit apo një këshillë e tij në muajin e shenjtë të Ramazanit, rreth marrëdhënieve seksuale, ka zgjuar kërshërinë dhe...

Jam musliman, agjëroj por luaj bastore, A është e vërtet se kot agjëroj? Ja...

Pyetja: Unë jam musliman, por luaj bastore, dhe atë gjatë kohë. E di se nuk bën, por ja mashtrohem. Mirëpo, në jetën time asnjiherë...

Halil Kastrati për Ramazan, 100 shtëpi për 100 familje nevojtare

Humanisti shqiptar, Halil Kastrati, po vazhdon me aktivitetin e tij bamirës. Ai ka paralajmëruar ndërtimin e 100 shtëpive të reja. Kastrati ka shkruar në Facebook se...

Shqiptari donte të martohej për letra në Angli, kontrata që i jep vajza e...

Të gjithë shqiptarët e dinë tashmë sagën e sakrificave të emigrantëve, sidomos në Angli, për të përfituar nënshtetësinë e huaj. Kjo është kopja e kontratës...

Më thuaj çfarë numri e ke këmbën, të të them sa gjatë do jetosh

Sipas një studim suedez numri i këpucëve tregon se sa gjet do të jetoni. Ky hulumtimi i studiuesve suedezë ka nisur në vitin 1987 dhe...