Sfidat e lidhjes dashurore dhe tejkalimi i tyre

Kur është fjala për njerëzit që janë në vitet e tyre të 20’ta, lidhjet dashurore vërtet janë një labirint, qoftë se a janë në...

Duke shkuar në shumë takime, mund të ndikojë që të mos e gjeni kurrë...

Nëse jeni duke kërkuar për dashuri, strategjia më e mirë është që mos të dilni në shumë takime, por që t'i zgjedhni ato më...

Psikologët zbulojnë: Këto fjalë do t’jua thotë partneri që nuk ju dashuron më

Psikologët pohojnë se ka fraza të caktuara që nënkuptojnë se marrëdhënia juaj ka mbaruar. "Nuk kam pse të të shpjegoj" Sigurisht, ju nuk duhet të pyesni...

Kap mat të dashurën duke e tradhtuar, ajo që bën 20-vjeçari ju lë “pa...

Një 20-vjeçar ka kapur mat të dashurën e tij teksa e tradhtonte, madje realizoi edhe një selfie në atë moment. Djaloshi, i quajtur Mariano nga...

Ja kur duan femrat më së shumti seks

Kur është fjala për të pasur seks më të mirë, për të mbetur shtatzënë ose për të evituar shtatzëninë, gratë kanë një zgjidhje të...

Çfarë duan femrat në seks sipas moshës së tyre

Në këtë artikull do të trajtojmë një nga çështjet më të rëndësishme, atë të seksualitetit të femrës dhe lidhjes së tij me moshën e...

13 vjeçari nga Drenica, mahnitë Gjermaninë (Video)

Janë të shumtë shqiptarët nga Kosova që marrin pjesë nëpër talent shou në shtete të ndryshme.Besim Karpuzi nga Shala e Lipjanit është djaloshi 13...

Hamdia e ka nusen me mbulesë, ja si dukeshin ditën e dasmës (FOTO)

Dardan Gashi për një kohë të shkurtë arriti të njihej nga një pjesë e madhe e publikut. Aktori i ‘Çka ka shpija’ tanimë ka...

Mosha 31-vjeçare do t’ju kushtojë më së shumti në jetën tuaj

Nëse i keni mbushur ose do t’i mbushni 31 vjet, atëherë përgatituni për të shpenzuar shumë para. Një anketim nga kompania ‘ClearScore’ ka zbuluar se...

E rrallë! Çifti i ri theu traditën, në vend të tortës, ditën e dasmës...

Një çift në Miami ka zgjedhur të marrë pica në vend të tortës tradicionale në ditën e kurorëzimit të dashurisë së tyre dhe kjo...
error: Ku kontent eshte i mbrojtur!