A e ka tradhtuar ndonjëherë bashkëshorten Sabri Fejzullahu?

Këngëtari, Sabri Fejzullahu ishte i ftuar në edicionin e ri të emisionit ‘Prive‘.Fejzullahu ishte i zgjedhuri i rubrikës 60 sekonda për këtë javë, shkruan...

Fifi po vjen në duet me Bllekin, publikon disa sekuenca të këngës

Fifi ka bashkuar forcat me Bllekin për këngën e re. Një emër që numëron disa bashkëpunime me artistë është edhe Fifi, e cila ka zgjedhur...

Melinda Ademi flet për jetën personale, tregon nëse është në një lidhje dashurie

Reperja e njohur Melinda Ademi, vazhdon të jetë një nga personazhet më të pëlqyera në estradën shqiptare. Ajo tashmë ka disa vite në skenë dhe...

A po pret binjakë Elita Rudi?

Elita Rudi pret binjakë? Elita Rudi dhe Gjiko do të bëhen sërish prindër. Prezantuesja është shtatzënë për herë të dytë dhe këtë lajm e zbuloi Prive...

Tërmeti i fuqishëm zgjon të tmerruar Bebe Rexhën: Akoma po dridhem…

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha, ka rrëfyer se e ka përjetuar shumë keq tërmetin me magnitutë 4.5 ballë që u shënua në Kaliforni. Këngëtarja...

Bebe Rexha nuk kursehet kur bëhet fjalë për të dashurin, i bën dhuratë një...

Bebe Rexha sapo ka zyrtarizuar lidhjen e re, pak muaj pasi u fotografua në rrugët e Los Angeles krah një djali brun, shkruan Gazeta...

“Duke bërë filma dhe fëmijë”, Arbana Osmani nuk i ndahet Eduartit, publikon momentin më...

Eduarti ka ndarë në rrjetet sociale momente të ndryshme nga puna e tij, ndërkohë që nuk ka harruar as të kujdeset për Arbanën. Moderatorja ka...

Fjolla Morina deklarohet pas arrestimit: Pistoleta është e imja, kisha kohë që e kisha...

Këngëtarja Fjolla Morina u arrestua mesditën e djeshme në pikën kufitare të Morinës, pasi në çantën e dorës iu gjet një armë zjarri tip...

Genta Ismajli poston video nga palestra, pas lajmeve për shtatzëni

Genta Ismajli këto ditë është përfolur për një shtatzëni të mundshme. Këngëtarja Genta Ismajli muajt e fundit e kishte zyrtarizuar lidhjen me biznesmenin turk, Huseyin...

Flet aktorja e njohur turke, a e la të dashurin për partnerin e serialit

Hande Erçel dhe Kerem Bursin tash e sa ditë kanë qenë pre e thashethemeve për një romancë të mundshme mes tyre. Madje, mediet turke pretenduan...