Edhe ky këngëtar ishte i dashuri i Afronës (Video)

Afrona Dika njihet si e dashura e Bleros. Pasi u nda nga Teuta, Blero nisi lidhjen me bukuroshen Dika, përcjell arbresh.info. Por, a e keni ditur...

4 herë kur Greta shfaq të pasmet bombastike të saj (FOTO)

Greta Koçi është ndër këngëtaret më in shqiptare e cila komentohet për çdo paraqitje të saj, shkruan Gazeta Blic. Ajo është aktive në rrjetet sociale...

Liberta tejet atraktive edhe në xhinse, ekspozon të pasmet e saj(FOTO)

Vazhdon të jetë njëra ndër femrat më atraktive dhe më të pëlqyera të skenës, shkruan Gazeta Blic. Liberta Spahiu është prezantuesja dhe autore e emisionit të...

Ju kujtohen vajzat e ‘Daba Dabas’, shikoni sa shumë kanë ndryshuar ato

Dikur ishin ndër vajzat më të komentuara dhe më të dashura për publikun. Me këngën tashmë shumë të famshme ‘Daba Daba’, ato arritën të fitojnë...

Avokatja më seksi shqiptare, shfaqet joshëse për Vitin e Ri (Foto)

Redona Koçi ishte avokatja më e komentuar gjatë vitit që lëmë pas. E si të mos jetë me këto linja trupore bombastike ku çdo femër tjetër...

Nënë e bir janë kopje, ja sa shumë i ngjan Blerim Destani nënës së...

Blerimi shpeshherë tregon edhe jetën e tij familjare e që jeton me prindërit e tij. Aktori në një fotografi shihet në mes prindërve të...

Çiljeta tregon “ndarjen” me Berishën: E di që po t’i çoj mesazh…(VIDEO)

Këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga ishte e ftuara e dytë e emisionit special të BOOM për fundvit. Ajo foli për marrëdhëniet me ish-kryeministrin Berisha,...

Në këto 3 fotografi, Shkëndije Mujaj e tepron me gjoksin dhe të pasmet e...

Njihet si njëra ndër këngëtaret e cila ka një histori interesante qysh në fëmijëri, shkruan Gazeta Blic. Është fjala për bukuroshen nga Peja, Shkëndije Mujaj e...

Viti 2018: Meda dhe Labi më të paguarit për festa, mësoni shifrat marramendëse

Njerëzit në festa harxhojnë. Por, disa prej tyre edhe fitojnë, shkruan arbresh.info. Si përshembull këngëtarët të cilët argëtojnë fansat e tyre. n’ZOOM ka hulumtuar dhe ju sjell...

Koxha burra po i’a lypin martesën Shkëndijes, mes tyre sheikë?! (FOTO)

Shkëndije Mujaj po shijon suksesin e këngës “Cash”, për të cilën ajo thotë se është inspiruar nga ato, që i konsideron “cheap bitch” në...