Çifti Mozzik dhe Loredana publikojnë bashkëpunimin e shumëpritur ‘Bonnie & Clyde’

Është publikuar kënga “Bonnie & Clyde”. Pas shumë paralajmërimeve, më në fund është publikuar bashkëpunimi i parë i çiftit të famshëm shqiptar. Përderisa Loredana këndon në...

Qumili në Gjykatë, i akuzuar për rrahje të motrës, ja çfarë ka ndodhur?

Në Gjykatën e Gjakovës është mbajtur seanca në rastin ku i akuzuar është humoristi Sevdai Radogoshi, i njohur si Qumili. Prokuroria Themelore në Gjakovë ka...

Roza Lati e lë me gishta në gojë djalin që i ofroi pushime në...

Moderatorja e njohur Roza Lati u përfol shumë së fundmi në media për marrëdhënien e saj me reperin Fero, të cilin e puthi në...

Zaimina sjell në jetë fëmijën e parë (Foto)

Këngëtarja nga Shqipëria, Zaimina Vasjari është bërë nënë për herë të parë. Njoftimin e ka bërë vet ajo përmes një postimi në rrjetet sociale, ku...

Këto ishin fjalët e Rita Orës për Dua Lipën dhe Bebe Rexhën (FOTO)

Gjatë konferencës për media Rita Ora foli dhe për dy këngëtaret me prejardhje shqiptare, Dua Lipa dhe Bebe Rexha. Ajo foli dhe rreth asaj se...

Silva Gunbardhi e ulur në tokë këndon ‘Po t’shoh përmas’

Kngëtarja Silva Gunbardhi u vendos pranë një sfide. Ajo ka kënduar këngën ‘Po t’shoh përmas’ të Getit, shkruan arbresh.info. Silva u ul në tokë dhe interpretoi...

Geti tregon se është ‘bishë’, ja ku tenton ta kafshojë Marinën

Janë bashkë në pushim. Por, prezantuesja Marina Vjollca sonte ka publikuar një imazh shumë interesant me Getoar Selimin në Instagram. Ata shihen se janë veshur me...

Ndryshim drastik i Encës, kjo foto seksi ‘çmend’ dhe pornostaren e famshme, shihni si...

Këngëtarja Enca Haxhia do të publikojë së shpejti këngën e saj më të re, për të cilën është shprehur se është e preferuara e...

Koxha burra po i’a lypin martesën Shkëndijes, mes tyre sheikë?! (FOTO)

Shkëndije Mujaj po shijon suksesin e këngës “Cash”, për të cilën ajo thotë se është inspiruar nga ato, që i konsideron “cheap bitch” në...

Labi e ftoi në emision, por me këtë gjest Kaltrina Selimi e zemëroi gruan...

Këngëtarja e njohur Kaltrina Selimi pas një kohe të gjatë qëndrimi në Angli pranë bashkëshortit dhe djalit të saj Tristanit, është rikthyer në Kosovë,...
error: Ku kontent eshte i mbrojtur!