Elvana Gjata nuk heq dorë nga Eurovision! Ja cilin shtet mund të përfaqësojë

Elvana Gjata humbi fitoren e festivalit të RTSH-së, por mund të jetë pjesë e Eurovision duke përfaqësuar një shtet tjetër. Në rrjetin social Twitter, kanë...

Juristja e njohur provkon futbollistët shqiptarë: S’kanë as famë, as pushtet, as lekë (FOTO)

Njihet si “juristja më seksi shqiptare”, edhe pse nuk e ushtron profesionin e saj. Është fjala për Redona Koçin, e cila në rrjetet sociale...

“Don’t Start Now” e Dua Lipës nominohet për dy çmime në “NME Awards”

Këngëtarja e njohur kosovare me famë botërore, Dua Lipa, është nominuar në dy kategori në “NME Awards”. Artistja është nominuar me këngën “Don’t Start Now”...

A ëhtë ndarë Tuna nga Patris Berisha? Këngëtarja e heq nga Instagrami

Tuna dhe Patrisi janë një nga çiftet më të përfolura të shoëbizit shqiptar. Çifti prej vitesh ka tërhequr vëmendjen e medias për historinë e...

Këngëtarja shumë e dashur për shqiptarët merr vendimin drastik për karrierën e saj, heq...

Këngëtarja me famë botërore, Madonna ka anuluar koncertin e turneut të saj botëror, ‘Madame X’.Prej disa kohësh ajo po vuan nga një sëmundje, por...

Janë shifra marramendëse! Mësohet sa do paguhet Alketa Vejsiu për prezantimin në “Sanremo”

Alketa Vejsiu do të jetë prezantuese e festivalit ‘Sanremo 2020” krah figurave më të rëndësishme në Itali. Ajo është bashkë me shumë figura të njohura...

Eni Çobani bën dedikimin romantik!

Juristja Eni Çobani përpiqet që jetën e saj private ta mbajë sa me larg publikut, por mesa duket ditën e sotme ajo i ka...

Këngëtarja kosovare pozon gjysmë e zhveshur, komentuesi: Me këndu nuk din, bile hiqi krejt

Vesa Smolica ka pranuar komente të shumta pranë fotos ku u shfaq gjysmë e zhveshur. Këngëtarja Vesa Smolica e ka publikuar së fundmi një foto...

I menjëhershëm ishte reagimi i Bleros pas deklaratës së Labit

Blero ka reaguar menjëherë pas rrëfimit të Labit. Blero duket se di diç më shumë për rastin e dështimit të bashkëpunimit mes tij Labit dhe...

I komentoi videon ku u shfaq joshëse në dush, Morena Taraku i përgjigjet Robert...

Morena Taraku ka treguar format trupore nëpërmjet një videoje nga dushi. Modelja dhe këngëtarja, Morena Taraku, e ka publikuar së fundmi një video ku shfaqet...