Del e vërteta e sherrit mes doktorit të vipa-ve dhe Ermal Mamaqit

Ditën e sotme në mediat ka qarkulluar një lajm ku thuhej se ka pasur një përplasje në rrjetet sociale mes doktorit plasti të Vipave...

Hafia shfaqet në plazh, tregon të pasmet seksi

Fotomodelja shqiptare që jeton në Kanada Hafia Mira është larguar shumë larg nga bora për të shkuar në një vend ekzotik dhe të nxehtë E...

‘Xhbanja’ e ‘O sa mirë’ ua mbyll gojën të gjithëve me këtë fotografi (FOTO)

Arjola Demiri, e njohur tashmë me rolin  “Xhbanja” në serialin vendor “O sa mirë” është kthyer në një nga personazhet më të dashura për...

E dashura e Stresit ia shtron darkën, nuk do e besoni si e thërret...

Reperi i njohur Stresi tashmë publikon në rrjete sociale momente romantike me të dashurën e tij. Këtë herë ai ka publikuar në rrjete sociale një...

Elsa tregon asetet, tepër seksi në bikine

Ajo e ka nxehtë në Bahame Bukuroshja e Victoria’s Secret Elsa Hosk është paraqitur super seksi në reklamën që janë ka e bëjnë për bikinet...

Mes Shefqet Krasniqit dhe Elvis Naçit, ja kë zgjedh Gold AG

Reperi Gold Ag njihet si artist që ka një stil tjetër të të kënduarit. Me këngët e tij, reperi ka prekë çdo herë tema të...

Disa fotografi ky Bora Zemani ia ka qit “tymin” internetit me foto super seksi

Prezantuesja e sportit, Bora Zeman ka kohë që është njëra ndër prezantueset sportive për të cilën flitet shumë në mediet e shkruara, shkruan Gazeta...

”Xheku” e lë gruan në shtëpi vetëm, ajo ia dërgon një foto që e...

Naser Rafuna më shumë se çdo aktor tjetër tregon sesa i lumtur dhe i bekuar është me familjen e tij të shëndoshë. Profesioni i tij...

Dua Lipa është shpallur artistja e re më e mirë në ‘MTV EMA’

Një tjetër arritje e madhe për këngëtaren shqiptare me famë botërore, Dua Lipa. Ajo është shpallur artistja e re më e mirë në ceremoninë...

Nuk do t’a njihni, ja si duket Xhemi Shehu pa make up (FOTO LAJM)

Pas mbylljes së sezonit të Portokallisë, moderatorja e talentuar Xhemi Shehu ka qëndruar larg syrit të publikut. Para disa muajsh ajo ka mbyllur dhe llogarinë e saj në Instagrampër...
error: Ku kontent eshte i mbrojtur!