E harroi Rihanna-n! Noizy e quan “tornado” këtë shqiptare

Oriola Marashi është sot një prej modeleve më të komentuara në mediat rozë. Interesi për të u rrit pasi modelja iu bashkua grupit të reperit Noizy,...

Enca do të bëhet nuse gjermane, dhëndrri mëson gjuhën shqipe (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare Enca, para disa javësh i ka befasuar fansat e reperit gjerman Nimor, duke shënuar një koment misterioz nën foton e...

Demi Moore në një lidhje romantike me këngëtarin 30 vite më të vogël

Demi Moore krahas talentit si aktore njihet edhe për lidhjet e saj me meshkuj më të vegjël se vetja. Marrdhënia e saj me Ashton Kutcher për një...

Enca do të bëhet nuse gjermane, dhëndrri mëson gjuhën shqipe (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare Enca, para disa javësh i ka befasuar fansat e reperit gjerman Nimor, duke shënuar një koment misterioz nën foton e...

Çmimet e ‘frikshme’: Nuk do besoni sa ka hargjuar Geti vetëm në një këmishë...

Getoar Selimi ka vite që e fortifikon pozicionin e tij si ikonë e modës. Reperi i Babastars shpesh befason me kombinimet në veshje që i...

Luana Vjollca shfaqet tejet provokative, duket mahnitëse (Foto)

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur vazhdon të ketë vëmendjen e të tjerve. Luana Vjollca edhe kësaj radhe ka mahnitur me bukurinë e saj. Derisa ka pozuar...

Pasi u shpall personazhi i vitit 2017, Ledri Vula zbulon arsyen që e bashkoi...

Ashtu siç e mësuam Ledri Vula u shpall personazhi i vitit nga Prive. Projekte të shumta muzikore në numër dhe suksese të mëdhaja në karrierë,...

Kallashi e fotografon komplet trupin, dhe foton e publikon në SnapChat!

Tash e një kohë, valltarja Donjeta Kosumi e njohur si Kallashi është distancuar pak nga paraqitjet publike. E gjatë gjithë kësaj kohe kur se kemi...

Çfarë marrëdhënie ka me Florin? Përgjigjet më në fund Liberta

Pas shumë lajmeve mbi ata të dy, më në fund, moderatorja Liberta Spahiu ka folur për lidhjen me kantautorin Flori Mumajesi. E pyetur në “Prive”...

Nuk reziston as Lori, këngëtarja tregon të pasmet (FOTO)

Është një nga këngëtaret me të kompletuara. Lori Kacka ka hedhur një video në Instastory ku shihet e veshur me një fustant tejet elegant. E videoja...
error: Ku kontent eshte i mbrojtur!