Bomba Ziza Pajazitit i del gjoksi në emision, moderatori i dhuron një palë sutjena...

Në emisionin Kojshia Show ishte e ftuar Modelja Ziza Pajaziti që njihet si sozia Kallashit. Pasi që shumë portale shkruajnë se asaj nuk i'a mba...

Shokuese çfarë bënë Adelina Tahiri gjatë shtatzënisë (FOTO)

Adelina Tahiri u rikthye fuqishëm në qendër të vëmendjes për shkak të lidhjes, fejesës e martesës me një mashkull shumë vite më të vjetër...

Sinani – këngëtareve: Më mirë i pari në katund se sa i fundit në...

Sinan Hoxha: Disa prej këngëtarëve ia fusin kot Duke parë se kohëve të fundit, këngëtarët shqiptar po synojnë tregun e huaj dhe po shkojnë...

Bloena sërish në “Oscars”, befason me paraqitjen

Bleona Qereti është duke jetuar dhe vepruar në Amerikë tash e sa vite. Atë e kemi parë shumë shpesh të merr pjesë në ceremonitë më...

‘Më mirë e ëma se e bija’, Olta Gixhari na prezanton me mamin e...

Olta Gixhari mbetet një nga vajzat e showbizit më seksi e cila tërheq gjithnjë vëmendjen në çdo dalje publike, apo foto që poston në rrjete...

Sa me fat është Labi, Qëndresa shkëlqen e veshur me të zezë (FOTO)

Që nga martesa me Labin, emri i Qëndres i bu i njohur në shtypin rozë, shkruan GazetaBlic. Ajo dhe Labi kurorëzuan lidhjen e tyre me...

Shihni çfarë makine super luksoze vozit gruaja e Sinan Hoxhës (Foto)

Gruaja e Sinan Hoxhës, Andrra Destani ka filluat të bëhet shumë aktive nëpër rrjete sociale. Fotosesionet e fundit me fustane të ndryshëm që i zbulonin...

“Tymi Dashnis”, këngë e re nga Irkenc Hyka

Irkenc Hyka ka sjellë për fansat e tij këngën më të re, të cilën e ka shoqëruar me videoklip. Kënga titullohet “Tymi Dashnis”, është ritmike...

Ana Kabashi e pranon! Po, e kam kryer këtë …

Ana Kabashi është një nga këngëtaret më të komentuata të estradës. Ajo shpesh është vënë në qendër të mediave rozë, pikërisht për shkak të...

Andrra Destani na prezanton me veturën e saj super-luksoze (Foto)

Andrra Destani është bashkëshortja e këngëtarit të njohur shqiptar, Sinan Hoxhës. Ata kanë një djalë të quajtur Ansi dhe gjithmonë shfaqen si një familje shumë...
error: Ku kontent eshte i mbrojtur!