Bleona pozon e zhveshur për Shën Valentin (Foto)

Bleona Qereti gjithmonë di të befasojë! Në ditën e të dashuruarve, ajo ka pozuar në të brendshme ku në pah ka vënë linjat e saj. Në...

Adelina Ismaili i drejtohet bashkëshortit, Vali Krasniqit: Ti je Valentini i ëndrrave të mia

Adelina Ismaili konsiderohet si një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare. Ajo së fundi është bërë pjesë e serialit “O Sa Mirë”, ku po luan...

Një super duet sapo erdhi, nga Vjollca Luka dhe Alban Shehu (VIDEO)

Nëse ti ke një zemër ajo zemër ka një emër”, e kështu që nga teksti mjaft i bukur pikërisht për dashurinë flet edhe bashkëpunimi...

Kjo vogëlushe, sot është njëra nga këngëtaret më të pëlqyera (FOTO)

Çdo projekt i saj gjithmonë kthehet në hit, shkruan GazetaBlic. Flasim për Ronela Hajati e cila ka krijuar simpati të madhe tek publiku me sinqeritetin...

Kështu se keni parë kurrë Çiljetën?

Çiljeta Xhilaga është njëra ndër këngëtaret më atraktive të skenës, shkruan Gazeta Blic. Më së shumti komentohet për format trupore bombastike të cilat çdoherë i...

Kujt i thotë “Të dua” Olta Gixhari?

Është një nga aktoret më sensuale të skenës shqiptare. Megjithatë duket se ky “Shën Valentin” e ka gjetur sërish vetëm bukuroshen Olta Gixhari. Ajo ka publikuar...

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani bëjnë gjestin më të bukur për Shën Valentin

“Këtë vit mos këput asgjë për dashurinë, më mirë hidh rrënjët dhe shih të rritet ndër vite…” Nën këtë moto dhjetëra çifte të reja në...

Françeska Jaçe na habiti sërish…kush ja ka dhuruar lulet për `Shën Valentin`?

Ndonëse kohët e fundit është shkruar në media se modelja dhe ish-banorja e Big Brother Fracnçeska Jaçe është ndarë, sërish na ka surprizuar. Ajo ka...

Publikohet fotografi e Dua Lipës, para se të bëhej e famshme (Foto)

Këngëtarja Dua Lipa sot është njëri ndër emrat më të komentuar në botë. Këngëtarja Dua Lipa sot është njëri ndër emrat më të komentuar në...

Adelina Berisha publikon këngën e re

Këngëtarja e njohur nga Kosova, Adelina Berisha, pas “Bonita”vjen me një këngë të re. Kënga e re titullohet “Sta fal”, tekstin e së cilës e ka...
error: Ku kontent eshte i mbrojtur!