Greta Koci shumë shpejt me projekt të ri

Këngëtarja Greta Koci është goxha aktive në rrjete sociale, duke publikuar vazhdimisht imazhe nga përditshmëria e saj. Së fundi, ajo ka postuar një fotografi përmes...

Xhemi Shehu me ‘barkun te goja’, dalin foto të pa publikuara

Xhemi Shehu është një nga moderetaret më të dashura, që prej kohësh ka prezantuar për publikun shfaqjen ‘Portokalli’ . Dje ajo ka festuar ditëlindjen dhe mikja...

Nëna e Getit vazhdon me provokime në pleqëri

Ndonëse i ka prindërit e ndarë , ata pothuajse gjithmonë janë pjesë e shtypit rozë. Kjo për faktin se fëmijët e tyre janë tejet të...

E tmerrshme/ Disa faqe shpallin të vdekur gruan e Xenit, reagon këngëtari

Disa raportime në rrjetet sociale, nga portale ‘fake’, lidhur me vdekjen e bashkëshortes së Shkëlzen Jetishit, po dalin të jenë të pavërteta. Xeni përmes një...

Enca Haxhia publikon një video lakuriq nga vaska (Video)

Këngëtarja Enca Haxhia gjatë vitit 2017 solli dy projekte, të cilat u pëlqyen nga publiku. Këtë vit, ajo pritet të jetë edhe më aktive me...

Në këto 3 fotografi, Shkëndije Mujaj e tepron me gjoksin dhe të pasmet e...

Njihet si njëra ndër këngëtaret e cila ka një histori interesante qysh në fëmijëri, shkruan Gazeta Blic. Është fjala për bukuroshen nga Peja, Shkëndije Mujaj e...

Dua Lipa kërkon falje për shprehjen raciste

Dua Lipa vitin që lamë pas u konsiderua si një nga këngëtaret më të suksesshme në Angli. Por, bukuroshja shqiptare në vitin 2014 kishte përdorur...

Arta Memedi sjell këngën e re “Bashkë” (Video)

Këngëtarja Arta Memedi kishte paralajmëruar javë më parë se do të publikonte këngën e saj më të re. Ky projekt është hedhur sot në kanalin...

Kallashi shpërthen në vaj, kjo është kamera që iu bë N’Kosovë Show (VIDEO)

N’Kosovë Show është ndër emisonet më të famshme shqiptare, i cili po bën bujë kohëve të fundit, shkruan Gazeta Blic.Prezantuesi i këtij emisioni është...

Greta Koçi e nis vitin 2018 me këtë lajm (Foto)

Greta Koçi shumë shpejtë do të vij edhe me projektin e parë muzikor për këtë vit. Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes...
error: Ku kontent eshte i mbrojtur!