“Më gjeni një mashkull që ka më shumë bole se unë”, shpërthen keq Marina...

Është padyshim ndër vajzat më seksi në Shqipëri, por duket Marina Farës nuk i ecën aspak me meshkujt. Vajza e Eli Farës është përfolur për...

Bleona ia shpeh dashurinë publikisht Ermal Mamaqit

Bleona Qereti ka hapur arkivat dhe ka gjetur një foto me njërin nga personat e saj të zemrës. Fotografia është shkëputur nga njëri prej emisioneve...

Nga meshkujt që e kanë ngacmuar, Rashel Kolaneci përmend emrin e Ermal Mamaqit (Video)

Rashel Kolaneci ka qenë njëra prej pjesëmarrësve në edicionin e kësaj fundjave të emisionit Shiko kush Luan. Në njërën prej lojërave, bukuroshja ishte përballë këngëtarit Ermal...

Rozana Radi bën tatuazhin prekës, i thotë të dua dikujt që nuk jeton më...

Rozana Radi ka bërë një tatuazh mjaft domethënës, që shpreh shumë. Dashuria e pamasë për të atin e saj, aktorin Ferdinand Radi, është materializuar në një tatuzh. “Të dua...

1 milion persona e ndjekin Luana Vjollcën në Instagram (Foto)

Luana Vjollca jo vetëm që është një nga prezantueset më të bukura dhe më atraktive shqiptare, por ajo është edhe një personazhet më të...

Kështu duket nusja bukuroshe e Haradinajve pa grim

Prezantuesja Lola Haradinaj, është ndër ato femra të zonjat, që përherë ke dëshirë ti shohësh në ekran. Dhe, jo rastësisht është e tillë, pasi...

Burri e fotografon Adelinën nga pas, shikoni si pozon ajo (Foto)

Adelina Tahiri është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.  Pos për këngët e saj ajo shquhet edhe për veshjen dhe pamjen atraktive në...

Pas lajmit se e vrau xhaxhai, reagon Aida Doci

Edhe pse është futur vonë në skenën muzikore, Aida Doci është shndërruar në një emër shumë të pëlqyer për publikun. Artistët tanë janë gjithmonë në...

I keni parë të gjitha por jo edhe këto foto nudo të modeles nga...

Është modelja më e guximshme shqiptare. Kjo se, Besa Istrefi, bukuroshja nga Mitrovica ka thyer tabutë e fotomodelizimit në trojet shqiptare, duke guxuar të pozojë...

E mbani mend Adea Pulën, ekspozon me të madhe format trupore

Këngëtarja e hitit ‘Teenager jam’ dhe e shumë këngëve të pëlqyera për fëmijë tashmë na shfaqet krejtësisht ndryshe, shkruan Gazeta Blic. Ndonëse ka lënë karrierën...
error: Ku kontent eshte i mbrojtur!