Ami publikon fotografinë më të ëmbël të vajzës (Foto)

Ditë më parë, Amarda Toska, solli në jetë foshnjën e saj të dytë, e që është vajzë, shkruan GazetaBlic. Ajo dhe Ermali janë bërë prindër...

Agnesa Vuthaj shkëlqen në paraqitjen e radhës (Foto)

Agnesa Vuthaj është një nga fytyrat më të bukura të shoubizit shqiptar, shkruan GazetaBlic. Atë përveç bukurisë e karakterizon sharmi dhe stili i vaçantë i...

Këngëtarja me famë botërore fanse e Encës: I dua këngët e tua

Enca Haxhia, këngëtarja e suksesshme që pritet këtë javë të publikojë videoklipin e këngës “Dua”, nuk simpatizohet vetëm nga fansat e saj, por siç duket...

Ryva Kajtazi tregon elegancën edhe tek vajza e saj

Ryva Kajtazi, është këngëtarja e cila na ka munguar që një kohë të gjatë, pasi nuk kemi parë ndonjë projekt të ri nga ana...

Ekskluzive – Blero së shpejti në bashkëpunim me Fatlume Popovcin, një tjetër këngë e...

Këngëtari i njohur Blero vazhdon të jetë shumë aktiv në tregun muzikor. Gjatë muajit shkurt, ai solli një projekt shumë interesant me rastin e festës...

Rike Roçi ngacmohet ‘live’ për futbollistin e njohur, ky është reagimi i saj

Ish-banorja e Big Brother Rike Roci, është rikthyer në Shqipëri për të qenë sërish pjesë e spektaklit “Dancing With the Stars”.Mbrëmjen e djeshme, Rikja...

U qa nga Luana, Arbana Osmani “fundos” Ermal Mamaqin

Emisioni “Dua të të bëj të lumtur” fitoi garën e shikueshmërisë të shtunën e kaluar (17 Mars), përballë konkurrentëve të tij më të fortë...

Supermodelja nga Kumanova Gresa Osmani mahnit publikun në Shkup

Me rastin e 15 vjetorit të Universitetit FON është mbajtur një revy mode ku kanë defiluar modele të njohura mga Maqedonia. Në mesin e...

A e dini se “Rrushi i Rahovecit” ka një motër kaq të bukur (Foto)

Nuk është vetëm ajo e bukur dhe sezy! Nuk shkëlqen vetëm ajo në paraqitjet e saja në ekrane televizive dhe në sfilatat e bukurisë,...

Besnik Qaka baba për herë të parë, kjo është vajza e tij

Këngëtari i njohur Besnik Qaka është bërë baba për herë të parë. Këngëtari dhe bashkëshortja e tij Lolita janë bërë prindër të një vajze. Lajmin e...